Waldemar: Nie wiedziałem czy będę potrafił się skupić

Miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów pomogłaś mnie grzesznemu
Read More

Paulina: Matka Boża dała mi to, czego potrzebowało moje serce

Nowennę zaczełam odmawiać w intencji uzdrowienia wewnętrznego. To jest moja druga skończona nowenna. Pierwsza była w intencji innej niż ta, którą teraz odmawiam i dopiero później zrozumiałam, jakie łaski otrzymałam od Boga.
Read More

Asia: Przemiana serca i upragniona ciąża

Po wielu latach daleko od Boga doznałam głębokiego nawrócenia praktycznie w jednej chwili, podczas rozmowy z niedawno nawróconą moją teściową. Bóg zawołał mnie po imieniu, wykorzystał moje pragnienie zajścia w ciążę. Postanowiłam kupić w internecie kilka modlitewników, bo sama nie znałam żadnych modlitw oprócz oczywiście Ojcze Nasz i Zdrowaś Mario.
Read More

Justyna: Trzy nowenny pompejańskie – świadectwo

Witam, kilka dni temu zaczęłam odmawiać 4 nowennę pompejańską. W tym czasie przypomniałam sobie, że miałam złożyć świadectwo o działaniu Matki Bożej w moim życiu, już przy wcześniejszych nowennach.
Read More

Krzysztof: Uwolnienie z nałogu

I powiem też, że nie oczekuję we wszystkich jakiś namacalnych skutków, ale wiem że pomoc i ingerencja Matki Bożej jest przepotężna, a modlitwa mimo że jest wymagająca to ogromnie wciąga i wpisuję się w nasze życie i tych małych cudów doświadcza się każdego dnia.
Read More

Przemek: Łaska życia dla brata

Oto moje świadectwo z drugiej Nowenny Pompejańskiej.
W zeszłym roku mój brat (43 lata) zupełnie przez przypadek poszedł na badania. Zrobiono mu badanie PSA. Okazało się, że wyniki są mocno niepokojące. Znajomy lekarz po ich otrzymaniu zabrał brata na badanie USG. Wynik – dwa guzy na wątrobie i trzustce. W domu wielki płacz, załamanie, perspektywa rychłego końca (trzustka kończy bardzo szybko) i w ogóle same czarne myśli. Po raz kolejny zaufałem Matce Najświętszej i chwyciłem za Jej Różaniec. W międzyczasie brat przechodził kolejne badania. Wszystkie potwierdzały wcześniejsze wyniki. Gdy mój brat z rodziną pojechali w odwiedziny do naszego kuzyna, którego żona jest endokrynologiem dziecięcym nagle wszystko zaczęło się zmieniać. Wypytała brata o to czy miał jakieś objawy itp. itd. Na koniec powiedziała mu, że z tego co słyszy, wydaje się jej, że to nowotwór o podłożu endokrynologicznym. Podała nazwisko Pani Profesor z kliniki, która zajmuje się takimi rzeczami. Dzięki wianuszkowi znajomych i rodziny udało się umówić brata na wizytę w naprawdę szybki terminie. Z dotychczasowymi wynikami badań udał się na wizytę. Pani Profesor potwierdziła, że to wg niej ten typ nowotworu, o którym mówiła żona kuzyna. Szpital, kolejne specjalistyczne badania i ostateczna diagnoza potwierdzająca wstępną. Nowenna trwała dalej. W międzyczasie okazało się, że komórki nowotworowe mają bardzo dużą ilość receptorów, co zwiększa szansę na ich skuteczne zwalczanie. Nadzieja zaczęła odżywać w całej rodzinie. Bratu ustalono leczenie. Co kilka tygodni dostaje zastrzyk ze środkiem, który ma zwalczać nowotwór, podawane są mu izotopy. Od tamtego czasu minął już ponad rok. Brat ŻYJE!!! Oczywiście proces leczenia trwa nadal, ale to, że brat jest dalej z nami zawdzięczać można Matce Przenajświętszej. To dzięki Jej nowennie, nie skończyło się tak jak w przypadku znajomych, którzy po zdiagnozowaniu nowotworu trzustki po kilku tygodniach lub miesiącach odeszli z tej ziemi. To nasza ukochana Matuchna po raz kolejny wyprosiła łaskę u swojego Syna. Ta i wcześniejsza Nowenna pokazały, że jest to „Modlitwa nie do odparcia”. Jeżeli „atakujemy” naszą Matkę w modlitwie różańcowej to Ona nas zawsze wysłucha. Matko – dziękuję!!! Kocham Cię Mamusiu i ufam Tobie i Twojemu Synowi!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Przemek: Łaska życia dla brata"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janka
Gość

Bogu i Maryi niech będą dzięki 🙂
Piękna jest Twoja modlitwa za brata.

Bożena
Gość
Bożena

Ja modlę się za mojego męża Nowennę Pompejańska dwa lata bez przerwy jest bardzo ciężko chorych.nie wiem czy ktoś jeszcze modli się za niego ale ja mocno wierzę że moje błaganie zostanie wysłuchane.Z Panem Bogiem

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!