Podaruj sobie piękny różaniec!

Różaniec to atrybut każdego wiernego. To sposób na to, aby w skupieniu oddać się modlitwie, która ma niezwykle wielką moc. Delikatne i wykonane z największą starannością, zachwycą każdego miłośnika piękna. Stanowią idealny pomysł na prezent dla każdej osoby, dla której wiara jest sposobem na codzienność. To także perfekcyjne pamiątki najważniejszych uroczystości w życiu, które będą przypominać, że Bóg jest dla człowieka największą wartością.

Różańce z kamieni szlachetnych powstały z myślą o wiernych, którzy dla modlitwy szukają niebanalnej oprawy. Wiedząc, że są to bardzo ważne momenty, pragną uświetnić je oryginalnymi i emanującymi wielkim urokiem atrybutami. Wykonane wyjątkowo starannie zachwycą nie tylko pięknymi kamieniami, ale również wyjątkowo wysublimowaną i niespotykaną formą poszczególnych koralików. To bez wątpienia różańce, które spełnią wymagania najbardziej wtajemniczonych w sekrety wiary!

Dostępne różańce są pod tym linkiem. Kliknij

http://rosemaria.pl/rozance-pompejanskie

W dziale: Różańce Pompejańskie na stronie:

http://rosemaria.pl

znajdziesz także różańce z Sanktuarium w Pompejach! I nie tylko.

Zapraszamy!

Leonarda: Zgoda z dziećmi

To jest moje pierwsze świadectwo. Sądziłam, że nie potrafię tego zrobić. Modlilam się o zgodę w mojej najbliższej rodzinie.
Przeczytaj

Joanna: Ta nowenna zmienia życie na piękniejsze

Witam Was wszystkich;) obecnie jestem w trakcie drugiej nowenny, ale chcę napisać o tej pierwszej :) Dla sławy i Czci Maryi mojej najukochańszej matki:) no wiec, ta nowenna przyszła w takim momencie mojego życia gdzie byłam w szponach złego. Zerwał ze mną chłopak, byłam po prostu bez wiary w Boga. Nie chcę tego mówić, ale zwatpilam w niego. W to że jest w moim życiu. Że zabrał mi kogoś kogo miałam na tym świecie jedynego. Codziennie Blagalam o śmierć. A szatan podsuwał jedną myśl "sznur" jak echo je słyszałam w głowie.
Przeczytaj

Monika: Pomoc Matki Bożej w wyjściu z problemów finansowych

Mimo tych wszystkich przeszkód zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską
Przeczytaj

Agata: Ślub brata

Witam! Matka Przenajświetsza wstawia się za nami co dnia, Bóg rozwiązał sytuacje po ludzku nie możliwą brat szczęśliwi ożenił się, miał piękny słoneczny dzień w dniu ślubu, na twarzy mamy pojawił się uśmiech przestała płakać i zadręczać się co dnia.Przeczytaj Agata: Ślub brata
Przeczytaj

Kasia: Mama wymodliła mi pracę

Mama modliła się o to bym znalazła pracę. Dzień po zakończeniu modlitwy zadzwonił mój obecny szef żeby zaprosić mnie do pracy. Pracuję już 4 miesiące we wspaniałej atmosferze z przyzwoitymi zarobkami. Wcześniej szukałam pracy 1.5 roku bez skutku.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o