Joanna: Dziękuję Matko Najświętsza :)

Mój syn - student, też uzyskał wiele łask, czuję ogólną opiekę Matki Bożej nad nim : uspokoił się, mniej choruje, nie imprezuje, dobre oceny na studiach dziennikarskich, ciekawa praktyka latem w radio (prowadził sam kilka razy audycję radiową :), a właśnie wczoraj prowadził sam imprezę sylwestrową w znanej miejscowości turystycznej, co też nie jest przypadkiem ;)
Przeczytaj

Mariola: Naprawa małżeństwa

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w swojej własnej intencji z prośba o zdrowie. Problemy z sercem nie dawały mi spokoju. Przejmowałam się tak bardzo że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Dodatkowo, w trakcie nowenny, nie wszystko szło tak łatwo jak sobie wyobrażałam. Moi rodzice przechodzili straszny okres jako małżeństwo.
Przeczytaj

Bartlomiej: Nerwica w 99% ustąpiła

Pragnę podzielić się z Wami moim przypadkiem. Ponad rok temu, podczas przypadkowej rozmowy usłyszałem o nowennie pompejanskiej. Nie będę ukrywał, że wcześniej moja wiara nie była idealna, a wręcz na jakiś czas odszedlem od kościoła. Niepowodzenia w życiu , zarówno na tle miłosnym, rodzinnym spowodowały, że przestałem wierzyć w cokolwiek..gwoździem...
Przeczytaj

Jolanta: Uwolnienie z grzechów

Czytając to świadectwo na pewno spodziewasz się wpisu potwierdzającego spełnienia się intencji w której się modlimy prze 54 dni. To nie działa do końca w ten sposób. Ja modliłam się w danej intencji i czekam jeszcze na rezultaty, jednak w trakcie odmawiania nowenny otrzymałam od Matki Świętej łaskę a można...
Przeczytaj

Joanna: uzdrowienie duchowe i wiele innych łask

Odmawiając pierwszą nowennę w intencji uzdrowienia fizycznego, już w trzecim dniu części dziękczynnej usłyszałam w sercu piękny, miękki, ciepły i kochający męski głos: „Nie bój się. Chcesz uzdrowienie duchowe?“ W tym samym momencie oczami duszy zobaczyłam obraz Pana Jezusa z napisem „Jezu ufam Tobie“ i wiedziałam że to głos Pana Jezusa Miłosiernego.
Przeczytaj

Piotr: Właściwa intencja

Pragnę złożyc swoje świadectwo, by dodać otuchy tym których dotyka zwątpienie.
Wszystko zaczęło sie przed dwoma laty, kiedy to poznałem pewną dziewczynę. Jej skromność a zarazem dojrzałość w słowach i czynach sprawiały, że wyróżniała sie wsród innych. Po pewnym czasie się w niej zakochałem, niestety jak sie poźniej okazało bez wzajemności. Na początku mieliśmy ze sobą dobry kontakt, który szybko sie popsuł z wiadomych przyczyn. Mijały dni, tygodnie, miesiące moje myśli cały czas krażyly wokół niej, a ja wciąż nie mogłem  pogodzić się z tym że nie może być inaczej. Było to dla mnie wręcz destrukcyjne, ponieważ nie radziłem sobie z tym w ogóle. Zacząłem zaniedbywać swoje obowiązki, nic już nie sprawiało mi radości. W akcie desperacji zacząłem szukać jakieś cudownej modlitwy która sprawi, że owa dziewczyna odwzajemni moje uczucia. Natknąłem sie na nowennę pompejańską i bez wahania zacząłem ją odmawiać właśnie w tej intencji. Nie miałem żadnych problemów z jej odmawianiem, do momentu gdy po kilku dniach poczułem, że ta prośba nie jest właściwa. Nie przerywajac ciągłości tej nowenny zmieniłem swoją intencję i zacząłem prosić naszą Najcudowniejszą Matkę o to by pozwoliła mi zapomnieć o tej dziewczynie. Chociaż było mi bardzo ciężko prosić w tej intencji, a każdej nocy męczyły mnie koszmary, to jednak po każdym zmówionym rożańcu pojawiała się dłuższa chwila pełnego spokoju, o którym  już całkowicie zdążyłem zapomnieć przez ostatnie miesiące. W momencie gdy zakończyłem nowennę zorientowałem się, że odmawiałem ją tydzień dłużej. To wszystko zasługa Matki, która pragnęła bym odmawiał ją w nowej intencji właśnie przez 54 dni. Niesamowite. Czułem sie w tedy znacznie lepiej, a po upływie kolejnych 2 miesięcy całkowicie zapomnialem o wszystkich moich troskach. Oczywiście odmówiłem jeszcze nowenny o dostanie się na wymarzone studia i znalezienie właściwej dziewczyny. Wierzę, że również te prośby  zostaną wysłuchane. Moim świadectwem chciałem Ci Najświętsza Matko podziękowć za ogromną pomoc, bez której na pewno bym sobie nie poradził. Odmawiajcie tą nowennę ponieważ czyni cuda !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
też Ania Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
też Ania
Gość
też Ania

Dzięki za Twoje świadectwo