Beata: Modlitwa zmieniła mnie. Na lepsze!

O nowennie dowiedziałam się w sierpniu tego roku z filmów ks. Glassa. Postanowiłam spróbować. Modliłam się za męża, o prawdziwą wiarę dla niego. Przez cały okres odmawiania nowenny przygotowywał się do spowiedzi generalnej.
Read More

Kamila: praca i zdrowie

Witam serdecznie. Już drugi raz pragnę złożyć swoje świadectwo, o tym jaką wielką moc ma Nowenna Pompejska.Jak za pierwszym razem, tak i za drugim Mateńka wysłuchała mojej prośby i obdarzyła mnie łaską, o którą prosiłam.Przeczytaj Kamila: praca i zdrowie
Read More

Izabela: Łaska uzdrowienia ukochanej Mamy z nowotworu

To juz moje 4 swiadectwo w tej samej intencji. Mama przeszla chemioterapie teraz naswietlania... modlę się i błagam o łaskę uzdrowienia bo wciąż w nia wierzę...mimo że mówią iz z raka sie nie wychodzi🙁 mam nadzieję ze zostane wysłuchana.
Read More

Marta: Łaska modlitwy i cuda,które są moim udziałem

Jestem jedną z tych osób, którym kiedyś z trudem przychodziło odmówienie dziesiątki różańca świętego. Była to modlitwa na tyle mi odległa, że przez myśl mi nie przeszło, że mogłabym odmówić cały różaniec.
Read More

Żona i matka: Bóg uzdrawia naszą rodzinę

Jestem w trakcie odmawiania 4nowenny .W każdej działy sie cuda.Pierwsza przerwałam w połowie zły w tamtym czasie szalał jak mógł ,maz pił więcej stał sie beszczelny niszczyl mnie psychicznie. W 2iej mąż podjął się leczenia,jest niepijacym alkoholikiem.Bog zabrał leki ,wyciszyl mnie.Zaczelam cieszyć się życiem , macierzyństwem.W 3 zaszlam w kolejna ciążę .
Read More

Ojciec Pio chciał byśmy odmawiali to skuteczne nabożeństwo!

Ojciec Pio był wielkim czcicielem św. Michała Archanioła. W trudnych sprawach zalecał zwracanie się do tego Archanioła – pogromcy mocy piekielnych. Jego duchowa córka przywróciła światu to zapomniane nabożeństwo do św. Michała pod wpływem Ojca Pio i jego miłości ku św. Michałowi. Nabożeństwo to Ojciec Pio dostał na 30 rocznicę otrzymania stygmatów, pobłogosławił je i polecał innym do odmawiania. W szybkim czasie stało się ono niezwykle popularne we Włoszech. Teraz i Ty możesz je odprawić, trafiło bowiem już do Polski!

Uzyskaj specjalne łaski od św. Michała poprzez to 30 dniowe nabożeństwo ku jego czci!

Jest ono dostępne pod tym linkiem:

http://rosemaria.pl/wielkosc-swietego-michala-archaniola

To nabożeństwo zrodzi w Twoim sercu cześć i miłość do św. Michała, którego skuteczności doświadczył Ojciec Pio!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ojciec Pio chciał byśmy odmawiali to skuteczne nabożeństwo!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Xyz
Gość

Czy jeśli nie otrzymam łaski to zwrócicie forsę za książkę? Wstyd! Te nabożeństwo za darmo na stronie powinno być udostępnione!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!