…nie pomogła nowenna pompejańska, ale pomógł św. Józef!

Błogosławiony Bartolo Longo to nie tylko pierwszy apostoł nowenny pompejańskiej, lecz także wielki orędownik św. Józefa. Pod wpływem spektakularnego cudu dokonanego w Pompejach za wstawiennictwem tego świętego, Bartolo postanowił zbudować ołtarz na Jego cześć i napisać specjalne nabożeństwo do św. Józefa.

„Od wielu lat moja siostrzenica nie mogła doczekać się dziecka. Z mężem leczyli się, jeździli po lekarzach, ale niestety bez skutku. Nie było nadziei.” Tak zaczyna się świadectwo o skuteczności tego nabożeństwa do św. Józefa. ” W intencji cudu poczęcia dziecka odmówiłam za nią nowennę pompejańską. Jednak nadal nie było łaski macierzyństwa. Wtedy sąsiadka poleciła mi nabożeństwo: „Miesiąc ku czci św. Józefa. Nabożeństwo w sprawach trudnych” autorstwa Bł. Bartolo Longo. Zaczęłam odmawiać je z wiarą. Tuż po ukończeniu otrzymuję wspaniałą wiadomość – siostrzenica jest w upragnionej ciąży! Gdy rodzina zwątpiła św. Józef wysłuchał i uprosił ten cud. Chciałabym zaświadczyć o tej łasce i wszystkim polecić w trudnych sprawach to nabożeństwo!” To świadectwo pani Danuty.

A może i Ty masz trudną sprawę? Udaj się do św. Józefa w tym właśnie nabożeństwie.

Nabożeństwo jest dostępne pod tym linkiem:Kliknij

http://rosemaria.pl/miesieczne-nabozenstwo-do-swietego-jozefa-oprawa-miekka

Jak mówiła św. Teresa – nie ma takiej sprawy w której św. Józef by nie pomógł! Pamiętaj o tym zwłaszcza teraz w Roku św. Józefa!

Anna: Wiara i zaufanine

Pragnę złożyć moje pierwsze świadectwo z otrzymanych łask za przyczyną Najświętszej Maryi Panny i odmówionej mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej.
Przeczytaj

Bogusława: udana operacja

Pozdrawiam wszystkich odmawiających nowennę i tych którzy chcieliby zacząć ale maja obawy, że nie dadzą rady - to naprawdę nie jest trudne i zawsze jakoś znajdzie się czas na modlitwę a otrzymać można naprawdę wiele.
Przeczytaj

Jakub: Nawet w obliczu bolesnych przeżyć jesteśmy w stanie kochać

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Kończę własnie swoją drugą nowennę pompejańską. Wszystko zaczęło się kiedy zrozumiałem, że moje małżeństwo rozpada się i wszystkie ludzkie sposoby zawiodły. Był początek sierpnia tego roku. Kończył się cały mój świat. Byłem zrozpaczony. "Jak trwoga, to do Boga". Poszedłem do spowiedzi i ksiądz polecił mi nowennę pompejańską. Wydawało mi się, że jestem dobrym katolikiem i postanowiłem modlić się w intencji mojej żony. Jednak coś tknęło mnie, że może coś ze mną jest nie tak i postanowiłem modlić się o nawrócenie własne i mojej żony (małżeństwa).
Przeczytaj

Ana: Łaski wymodlone dla siostrzenicy

Laski wymodlone dla siostrzenicy Szczes Boze piszacym i czytajacym, chciabym zlozyc kolejne swiadectwo wysluchania Nowenny Pompejanskiej. Otoz Nowenne Pompejanska odmowilam w intencji mojej siostrzenicy, ktora znalazla sie w trudnej sytuacji zyciowej.Przeczytaj Ana: Łaski wymodlone dla siostrzenicy
Przeczytaj

Małgorzata: Wiele łask

Matka Boża mnie nie zostawiła, gdy wszystko zaczęło się walić i wydawało się że nie ma wyjścia.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
anonim Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
anonim
Gość
anonim

Odmówiłam od ponad roku kilka NP i jak do tej pory w mojej sprawie nic się nie zmienia na lepiej…:(( Postanowiłam odmawiać Nowennę do św. Józefa. To mój dziesiąty dzień. Ufam, że Mateńka i św. Józef wstawią się do Boga w moich intencjach, a zwłaszcza nawrócenia mojego męża i uratowanie sakramentalnego małżeństwa. Boże dopomóż!!!!