Gosia: Otrzymaliśmy pomoc

Pragnę podzielić się moim świadectwem. Bardzo pragnę zostać mamą i urodzić zdrowe dziecko. Właśnie takiej intencji dotyczyła moja modlitwa. Modliłam się każdego dnia, czasami miałam trudne chwile, gdyż dopadało mnie zmęczenie i senność.
Read More

Eliza: Podziękowanie za zdrowie Taty

Zanim skończyłyśmy Nowennę, Tatuś sam już chodził
Read More

Beata: moja nadzieja

Jezeli ktoś nie wie co z sobą począć i tak po ludzku brak mu nadziei niech chwyci za różaniec i ufa to lek na całe zło.
Read More

Barbara: zmiany

Nowenne pompejską odmawiam po raz 3 2 wcześniejsze prośby wysłuchane......1 o remisję choroby mamy i wszystko potoczyło się b.szybko od diagnozy do operacji minął miesiąc wszystko błyskawicznie uchwycone w 1 stadium...uffff.Ale to nie wszystko oprócz tego, że wysłuchane są moje prośby to dodatkowo od czasu kiedy odmawiałam Nowenne tzn od...
Read More

Ewelina: Praca dla syna

Bardzo bym chciała podziękować Matce Bożej za łaskę jaką wymodliłam dzięki Nowennie Pompejańskiej. Mój syn był przez około 6 miesięcy bez pracy. Chodził na rozmowy kwalifikacyjne ale to nic nie dawało. Zawsze ktoś inny zostawał zatrudniony.
Read More

Natalia – LIST: Nadzieja na powrót

Kiedy poznałam mojego byłego chłopaka nie sadziłam, że w ogóle zostaniemy para. Po 3 miesiącach znajomości zaczęliśmy się spotyka na poważnie był bardzo we mnie zakochany, znosił moje humorki i brak zaangażowania w nasz związek. Moje zachowanie było spowodowane wcześniejszą relacją po prostu bałam się zakochać żeby znów nie przechodzić tego strasznego bólu związanego z rozstaniem. Po miesiącu bycia para okazało się, ze przez ten cały czas mnie oszukiwał. Załamałam się bo udało mi się zaufać i uwierzyć w prawdziwą miłość. Nie potrafiłam mu wybaczyć tego tym bardziej, że było to związane z inną kobietą, zerwałam. Lecz pomimo tego że jestem pewna siebie kobieta nie potrafiłam zapomnieć. Napisałam do niego prosząc o druga szanse, ale nie chciał mnie znać. Po 2 miesiącach po rozstaniu spotkaliśmy się w niedziele Wielkanocna zupełnie przypadkiem a dzieli nas 45 km. W moim sercu pojawiła się nadzieja lecz on ja szybko zgasił. Nie mogłam pojąć jego zachowania. Zaczęłam czytać różne reportaże i poradniki aż w końcu natrafiłam na świadectwa o nowennie pompejańskiej tchnęły one w moje serce nowa nadzieje. Zaczęłam ja odmawiać 22 dzień miesiąca w ten właśnie dzień zerwaliśmy oraz wspomina się tego dnia św. Rite moja ukochaną świętą której imię wybrałam sobie na bierzmowanie. Po tygodniu przyszło załamanie chciałam dać sobie spokój ale znalazłam w sobie siłę i nie podałam się. 12 dnia nowenny napisałam do niego powiedział że musi to przemyśleć i chce się spotkać aby jeszcze raz zadecydować przyznał się, że myśli o mnie. Byłam najszczęśliwsza osobą na ziemi nie mogłam uwierzyć w to co czytam jeszcze 3 tygodnie wcześniej mówił, że kocha inną. Myślałam, że da mi druga szanse lecz po 2 dniach napisał ze nie chce ze mną rozmawiać. Nadal mam nadzieje że wrócimy do siebie i będziemy szczęśliwi. Ale teraz wiem że największym cudem jest to że wróciłam do naszego Cudownego Tatusia i odkryłam jak wspaniałe i piękne jest życie z Nim i Maryja przy boku. Wiem że Królowa Różańca Świętego mnie nie opuści i wysłucha moich błagań. Ufajcie i zawierzcie swoje życie Maryi Panie a doświadczycie wielu łask, nie wątpicie.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!