Magdalena: Zdrowe dzieci

Modliłam się za osobę, która była w ciąży. Ciąża była trudna (mnoga, konflikt krwi, cukrzyca ciążowa) a u jednego z dzieci lekarze zdiagnozowali wysokie prawdopodobieństwo zespołu Downa. Modliłam się aby wszystkie dzieci były zdrowe bez żadnych chorób. Tak też się stało. Dzieci urodziły się zdrowiutkie, żadne z nich nie ma zespołu Downa ani wad rozwojowych 🙂

Teresa: Wyjście z choroby nowotworowej

Odmawiałam nowennę pompejańską o zdrowie dla mojej przyjaciółki, która zachorowała na raka piersi. Sprawa był poważna, guz bardzo duży, nie obyło się bez chemioterapii i odjęcia jednej piersi. Baliśmy się najgorszego. Na szczęście nie było przerzutów. Moja przyjaciółka żyje i ma się dobrze. Dziękuję Ci, Matko Boża!
Przeczytaj

Katarzyna: Dodanie wiary

Witam wszystkich.nazywam się Katarzyna i chciałam przesłać swoje świasectwo z umocnienia wiary,dodania siły do walki i zawierzenia się całkowicie Jezusowi i Maryi. Bo ONI dla nas chcą zawsze jak najlepiej, chociaż czasami ciężko nam to zrozumieć.
Przeczytaj

Joanna: Wierze, że zostanę wysłuchana

Wierze, że mojej siostrze się poprawi zdrowie
Przeczytaj

Sabina: Maryja pomogła w moim małżeństwie

Chcialabym zlozyc swiadectwo dotyczace mojego malzenstwa. Modlilam sie Nowenne Pompejanska przez 54 dni, wlasnie dzisiaj skonczylam. Matka Boza bardzo mi pomogla, lepiej dogaduje sie z mezem , mniej sie klocimy a nawet mozna powiedziec ze praktycznie wcale, jestesmy spokojniejsi, mamy więcej zaufania do siebie, Matka Boza obdarzyla rowniez mnie szczegolnym spokojem duchowym i pomaga takze w innych sprawach.
Przeczytaj

Katarzyna: Dziś wszystko jest już dobrze

Chciałabym się z Państwem podzielić świadectwem związanym z odmawianiem nowenny pompejańskiej. Rok temu moja mama dowiedziała się, że ma dużą zmianę w narządach rozrodczych. Podejrzewano, że jest to zmiana nowotworowa, badania wykazały, że posiada ona takie cechy. Nie dopuszczałam w ogóle, że coś takiego mogłoby się wydarzyć, rozpoczęłam modlitwę nowennę pompejańską, modliłam się przed obrazem Matki Bolesnej i Jezusa Ukrzyżowanego.
Przeczytaj

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JanekŻonaBasiaEwa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Chwała Panu Bogu i Jego Matce, Maryi !

Basia
Gość
Basia

Ośmielam się prosić o modlitwę w intencji CUDu poczęcia zdrowego potomstwa dla mnie i mojego męża. Bóg zapłać i Szczęść Boże, błogosławieństwa Bożego życzę wszystkim modlących się NP.

Żona
Gość
Żona

Basiu, jak możesz to udaj się na zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi do Częstochowy w sobotę czerwca. Obejrzyj sobie na YouTube świadectwa uproszonych łask o dzieciątko.

Janek
Gość
Janek

Basiu,
Poproście na Mszy Świętej Boga o dzieciątko. Jeśli uwierzycie że Bóg może Wam je dać – otrzymacie. Po poproszeniu dziękujcie i wielbijcie Boga. To wystarczy. Błogosławcie się nawzajem, błogosławcie dzieciątko. Błogosławię Wam