Czcicielka: Jestem cała Twoja Maryjo

Kilka dni temu zakończyłam odmawiać moją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Na nowennę tą natrafiłam w internecie szukając skutecznej modlitwy na rozwiazanie problemów i trudów życiowych. Gdy na nią natrafiłam, przypomniałam sobie jak kiedyś wspominał o niej mój były proboszcz z parafii. Przyznam, że nie była to łatwa i idealna modlitwa. Szczególnie początki były trudne, zaczynałam chyba z trzy czy cztery razy. Ale mobilizacja koleżanki, jej życiowe doświadczenia z NP a także świadectwa innych czytelników sprawiły, że udało mi się rozpocząć z sukcesem i trwać w odmawianiu.
Read More

WOJTEK: POWRÓT DO UKOCHANEJ

TO DZIAŁA! Ludzie, uświadomcie sobie pewne FAKTY, modlicie się do MATKI BOŻEJ, MATKI SAMEGO BOGA, która złożyła obietnicę! NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI, żeby z wiarą odmówiona nowenna pompejańska nie przyniosła łaski, o którą prosicie. Fakt objawienia też jest nie do podważenia, ta chora dziewczynka mówiła co stanie się w jej...
Read More

Sylwia: Uzdrowienie które trwa

Luty 2017 rok wtedy dowiedieliśmy się, że mama ma nowotwór złośliwy płuc. W pierwszym momencie uczucie żalu, smutku, bezradności i strachu. Mimo tego trzeba było działać.Zaczęła się walka. Jedna na płaszczyźnie medycznej, druga jeśli mogę tak powiedzieć na płaszczyźnie duchowej. Wiele się nie zastanawiając pojechaliśmy do Czatachowej. Jak wierzymy tam Pan Jezus zaczął uzdrawiać mamę. Modlitwa wstawiennicza Ojca Daniela, ciepło które mama wtedy poczuła było dla nas iskrą wiary i nadziei, która z czasem coraz bardziej się rozpalała.
Read More

Anna: Bóg jest z nami !

Szczęść Boże, Długo szukałam pracy. W grudniu zeszłego roku straciłam pracę. Co prawda miałam dorywczą pracę, ale chciałam znaleźć stałe i legalne zatrudnienie.
Read More

Anna: Ratunek z niewoli toksycznego związku

Dla Boga nie ma nic niemożliwego! Dziękuję Ci Matko Boża Królowo Różańca Świętego za pomoc z nieba w uratowaniu mojej siostry z niewoli toksycznego związku.
Read More

Lucyna: S.O.S. – Ratuj Matko

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!