Monika: Odeszły troski i zmartwienia

Szczęść Boże! Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej, Matka Boża, wie dużo lepiej niż my, czego nam potrzeba. Ja miałam bardzo trudną sytuacje-atmosferę w pracy, nie umiała się pogodzić z niesprawiedliwością, brakiem poszanowania drugiego człowieka - chciałam zrezygnować, aby przez stres nie niszczyć swego zdrowia - zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską, a prosiłam o zdrowie fizyczne i psychiczne dla siebie.
Przeczytaj

Anna: córka jest w cięzkim stanie psychicznym

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chciałam podziękować Matce Najświętszej za otrzymane łaski.Nowennę Pompejańską odmawiam praktycznie bez przerwy od prawie dwóch lat.Odmawiam ją przed rozpoczęciem każdej sesji egzaminacyjnej mojej córki i Matka Boża pomaga(muszę tutaj wspomnieć,że córka jest w cięzkim stanie psychicznym od długiego czasu i to,że radzi sobie na studiach to cud)
Przeczytaj

Ania: Wierzę

Jeszcze rok temu borykałam się z problemami finansowymi. Teraz wszystko zaczęło się układać. Nie od razu oczywiście, powoli.
Przeczytaj

Grażyna: Pięć nowenn pompejańskich

Witam wszystkich serdecznie.Dlugo ociagalam się z napisanie,mswiadectwa ale zrozumialam ,ze obiecalam Matuchnie Bozej,że ile mi sił wystarczy rozszerzać będę tę modlitwę....Slyszalam o niej od siostry,która wymodlila so ie łaskę macierzynstwa i to podwojnego,jest mama blizniakow i coreczki Marianny,ale dopiero gdy musialam wyprowadzic się na "swoje"niezwlocznie przystapilam do odmawiania Nowenny.
Przeczytaj

Kasia: Mnie się nie udało

Witajcie czciciele Maryji. Odmawiałam pięć Nowenn Pompejańskich w intencji ratowania mojego małżeństwa jestem w trakcie szóstej tym razem o nawrócenie mojego męża.
Przeczytaj

Krystyna: Było trudno, ale warto

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o