Ola: Chce się żyć!

Ja po zwątpieniu i zmęczeniu, dostałam potężny zastrzyk energii, tak że budząc się rano, jestem ciekawa, co mnie czeka za następnym zakrętem.
Read More

Dorota: Prośba o uzdrowienie Małżenstwa

Zaszlam w ciaze i to po tym, jak juz od poltora roku nie udawalo sie to!
Read More

Jola: Czuję opiekę, jestem spokojniejsza.

Jak prawie wszyscy na NP trafiłam przypadkowo w internecie, będąc w bardzo trudnej sytuacji życiowej, na tzw. mocnym zakręcie.
Read More

Beata: Uzdrowienie z raka

Pewnego dnia na mojej tablicy na Facebooku wyświetlił się post "Nowenna Pompejańska- Nowenna nie do odparcia". Zaczęłam czytać szukać informacji jak się ją odmawia. Coraz częściej przychodziły mi myśli żeby ją odmówić.
Read More

Irena: Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

Pragnę złożyć kolejne świadectwo. Tym razem Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji córki, aby trafiła na studia za granicą oraz staże.
Read More

Edyta: Z wiarą i miłością, każdego dnia

Około 3 miesiące temu dowiedzieliśmy się, że nasza kochana mama ma nowotwór złośliwy… Nasze życie zawaliło się w jednej sekundzie. Za dwa miesiące miał się odbyć dlugo wyczekiwany mój ślub, wszystko przestało mieć znaczenie, liczyła się tylko nasza mamusia. Szukaliśmy pomocy ale nie znajdowalismy jej od żadnego lekarza, każdy mówił nam, ze mamy czekać, a my byliśmy załamani. Po tygodniu chodzenia od drzwi do drzwi i szukania ratunku, postanowiłam jako najmłodsza córka rozpocząć nowenne pompejanska do najswietszej panienki. Z wiarą i miłością każdego dnia przy łóżku mamy modlilam się o łaskę zdrowia dla niej. Były momenty krytyczne… Lekarze spisywali ja na straty, a ja wiedziałam że to tylko słowa. Z rozancem w ręku wyciskalam łzy z oczu bez sił ale trwalam w modlitwie. Pod koniec części blagalnej, trafiliśmy cudem z mama na oddzial do lekarza, który chcial podjąć się walki o mame. Juz pierwszego dnia pobytu mamy w szpitalu wyniki zaczęły się poprawiać, chemioterapie mama znosi dobrze. Czekamy teraz na wyniki badań. Mama czuje się dobrze, nawet była na moim ślubie! Byliśmy wszyscy szczęśliwi. Miało być z mama coraz gorzej, a Bóg za wstawiennictwem swojej Matki podarował nam wiele szczęśliwych chwil. Nadal walczymy z chorobą mamy, jesteśmy silni i wierzymy, że wszystko ułoży się dobrze. Po skończeniu nowenny chcę zacząć jeszcze raz. Dziękuję Matko Boska z Pompejow za tyle łask w tych trudnych dla nas chwilach.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Edyta: Z wiarą i miłością, każdego dnia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

Na pewno wszystko będzie dobrze,wiesz kochana ja też mam chorego męża i odmawiam chyba 14 Nowennę Pompejańska o uzdrowienie,choroba postępuje a ja wiem że Bóg może wszystko i nie poddam się choć czasem brak mi sił.Z Panem Bogiem i pamiętaj nie przestaje się modlić mimo że jest lepiej.

Mateusz
Gość
Mateusz

14 nowenną w tej samej intencji? Czy to nie przegięcie jakieś? Jeśli źle zrozumiałem to przepraszam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!