Barbara: Wreszcie czuję się bezpiecznie

Chciałabym złożyć świadectwo i podziękować za łaski otrzymane dzięki nowennie pompejańskiej.
Wiele lat mieszkałam w miejscu, gdzie działy się różne nieprzyjemne rzeczy (pijani na klatce, napady rabunkowe, psychicznie chory człowiek zakłócający życie wszystkim sąsiadom, itd.). Dodatkowo przeżywałam różne trudności w pracy. Czułam się wyczerpana psychicznie i fizycznie, wręcz odczuwałam te sytuacje jako dręczenie przez Złego Ducha. W tamtym czasie koleżanka opowiedziała mi o łasce uzdrowienia, którą otrzymała dzięki nowennie pompejańskiej. Zaczęłam więc modlić się najpierw o rozeznanie woli Bożej. Wiedziałam, że muszę coś zmienić w życiu, tylko nie wiedziałam co. Następną nowennę odmówiłam już konkretnie w intencji o zmianę miejsca zamieszkania. Modląc się, myślałam, że ta zmiana będzie realna za parę lat, jak już uda mi się zaoszczędzić odpowiednią ilość pieniędzy. Nowennę skończyłam 14 sierpnia, a już 29 października przeprowadzałam się do nowego mieszkania… Udało mi się sprzedać moje poprzednie mieszkanie i zdobyć środki na kupienie nowego, chociaż zupełnie tego nie oczekiwałam. Ale najważniejsze, że tu mam cudownych sąsiadów, z którymi się szybko zapoznałam, a z niektórymi już zaprzyjaźniłam, wszyscy są wierzącymi, pobożnymi osobami. Wreszcie czuję się bezpieczna i jestem spokojna. Wiem, że to mieszkanie to dar Boży wyproszony przez Maryję! Dziękuję za tę ogromną łaskę i cieszę się nią każdego dnia!
Kolejną nowennę odmówiłam w intencji siostry, która od wielu lat nie przystępowała do sakramentu pokuty. W tym roku, już za tydzień, jej najstarsza córka przystąpi do I Komunii Świętej. Nowennę skończyłam w kwietniu, a miesiąc później moja siostra była u spowiedzi…
To niesamowite, jak Maryja wysłuchuje próśb. Wiem, że modlitwa nie działa jak zaklęcia, że Pan Bóg sam decyduje o czasie i o tym, czy danej łaski udzieli. Ale wierzę, że Swojej Matce Jezus nie odmawia… Doświadczam tego we własnym życiu, że wszystko, co przychodzi przez Maryję, jest dobre i piękne! Niech Bóg będzie uwielbiony!

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
KrystynaTinaeniaE.K.Magda-lena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magda-lena
Gość
Magda-lena

Chwała Panu!

E.K.
Gość
E.K.

To pięknie,że Maryja tak pięknie pomogła wysłuchując Twoje prośby.Chwała Panu !!!!

enia
Gość
enia

Niech Bóg będzie Uwielbiony!

Tina
Gość
Tina

Bogu niech będą dzięki

Krystyna
Gość
Krystyna

Jak miło jest czytać takie świadectwa,,,, Niech Ci Bóg dalej błogosławi a Matka Przenajświętsza ma w swojej opiece.

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką