Barbara: Łaska pomyślnej operacji

Matko Przenajświętsza dziękuję Ci za wysłuchanie modlitwy. Odmawiając szóstą już Nowennę Pompejańską otrzymałam łaski potrzebne dla mojego rocznego synka Tymusia, który przeszedł już dwie operacje. Pierwszą na przepuklinę oponowo-rdzeniową w pierwszej dobie życia a drugą 2 tygodnie temu na otwartym serduszku-Zespół Fallota. Dziś jest radosny i pogodny. Dziękuję Mateczko za łaskę wyznaczenia dogodnego terminu operacji jego serduszka. Powiedziano nam że będziemy musieli długo czekać, że samemu trzeba dzwonić i się dopominać o termin a Ty usunęłaś wszelkie przeszkody, jeszcze nie zaczęłam dzwonić a tu dostajemy telefon ze szpitala akurat w pierwsze urodzinki Tymusia że mamy przyjeżdżać do szpitala. Dziękuję Mateczko za szczęśliwy przebieg operacji i za to, że nie pojawiły się żadne komplikacje, jak np.zbieranie się wody w osierdziu, i że na 9 dobę po operacji mogliśmy już wrócić do domu. Dziękuję Mateczko przyjmij moje dziękczynienie choć moja modlitwa była czasami nieudolna, pełna rozproszeń ale mimo to nie poddawałam się i modliłam się dalej. Przyjęłaś ją ze wszystkimi niedoskonałościami. Niech Pan Bóg będzie uwielbiony.

Natalia: Szczęśliwy poród

Maryja sprawiła, że sytuacja na pozór nie do rozwiązania znalazła szczęśliwe zakończenie. Odmawiajmy tę Najpiękniejszą modlitwę, nawet gdy czasem jest ciężko, bo łaski jakimi Pan obdarował Naszą Królową są nieskończone.
Przeczytaj

Izabela: … przez moje grzechy z przeszłości

Było mi bardzo cieżko samej w ciąży wiec postanowiłam ze zacznę odmawiać i moja pierwsza nowenna była za nawrócenie męża
Przeczytaj

Joanna: Któż jak nie Matka Boża?

jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej Nowenny Pompejańskiej. Zmawiam ją w określonej intencji, a mianowicie proszę Mateńke o cud miłości i porozumienie z moim chlopakiem, z ktorym obecnie nie jestesmy razem i nie mamy kontaktu. Często w stresie o w nerwicy robimy rzeczy których potem można żałować całe życie. Tak jest w moim przypadku niestety.
Przeczytaj

Ewelina: spóźnione świadectwo…

Odmówiłam już pięć razy Nowennę... chwilami nie było łatwo. Ale jedno wiem na pewno- warto!! Czułam za każdym razem obecność Maryi, Jej obecność i wsparcie. Kto zawierzy Maryi nie zostanie odrzucony. Każda modlitwa ma sens- i każda zostanie wysłuchana- tylko czasem, jak mawiał pewien franciszkanin- 15 minut później. Przeczytaj Ewelina:...
Przeczytaj

Paweł: Naprawdę uwierzyłem w moc nowenny

Odmawiałem już Nowenne Pompejanska kilka razy w różnych intencjach.Raz czułem że moja modlitwa coś dała pomogła mi a raz nie. Gdy dowiedziałem się że moja Mama ma raka od razu zaczolem odmawiać nowenne w jej intencji o uzdrowienie.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kama Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kama
Gość
Kama

Serce rośnie! Chwała Panu i Matce Najświętszej, naszej Królowej!