Anonim: Walka o małżeństwo

O Nowennie dowiedziałam sie z internetu. Szukałam czegoś co mi pomoże bo moje zycie. a dokładnie małżeństwo sie waliło. Mój mąż ktorego kocham zaczął mnie zdradzać. To już trwa od kilku lat. I na moje szczęście znalazłam te modlitwę.Teraz nie jestem sama jest ze mną nasza kochana Mateńka i Jezus. Oni idą ze mną Oni walczą ze mną o odzyskanie mojego męża Oni mnie zmieniają. Uczą przebaczać dają siłę i spokój sama nie dałabym rady walczyć tak długo nie dałabym rady znosić tych upokorzeń i złych słów od mojego męża.Matka Boża daje siłę zmienia nasze życie i nas samych.Módlcie się różaniec to ogromna moc która zwycięży wszelkie zło. Wierzę że z Jezusem i Maryją wszystko się ułoży. Dziękuję Ci Mateńko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
kingaiwonaiwonaewa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
ewa
Gość
ewa

Super, że masz pokój serca i wielką wiarę w pomoc niebios. Trwaj w modlitwie i „naprawiaj” swojego męża modlitwą różańcową.

iwonaiwona
Gość
iwonaiwona

Ja tez walcze o moje malzenstwo.Wiesz czasami opadam z sil i potrzebuje slow wsparcia i nadziei.Pozmodl sie slowami przysiegi malzenskiej w imieniu swoim i meza.Blogoslaw meza
jesli chcesz to przysle Ci te modlitwy.
Dzisiaj zaczelam modlic sie modlitwa ktora ma na celu zanurzyc osoby spotkane i meza rowniez we Krwi Chrystusa.

kinga
Gość
kinga

wiesz ze ta walkactwa upartoscia ty sie wykonvzyszxtj ja a on dalej bedzie cie robil w balona .tj moj. to jest jsk esesma.n. sa dzieci byla przysiega i NIC NIE LICZY SIE . 9 ROCZNICA ON MI POEW KOLEJNY ORZYSYLA .TAK SIE MODLILAM. MOZNA ZWARIOWAC !!!! KOCJSJ DZIECI I Z NIMI TRZYMA. A NIE LICZ NA TRUTNIA BO ZA RAZ ZAKOCHAXSIE W KIMS INNUM JT GRUPA CHIRUCH DZIECI NIE FACETOW .YO DZIRCI NIEDOJRZALE BO TAK IM WYGODNUE

%d bloggers like this: