Izabella: Cudowna nowenna pompejańska

Jest mi ogromnie przyjemnie, ze mogę napisac to swiadectwo. Mimo nie ukonczenia nowenny w calosci otrzymalam ogromne łaski. Ale od początku. Pierwszą nowennę zmowilam w lecie w intencji powrotu do mojego zycia pewnego mezczyzny. W tym czasie oczywiście dostalam rozne laski, ale nie wrocilismy do siebie, na dodatek nie dostałam pracy, o którą bardzo się starałam i na ktorej bardzo mi zależało.
Read More

Joanna: Nowe mieszkanie

Witam wszystkich chcę złożyć świadectwo tak jak obiecałam w modlitwie Najświętszej Matce Bożej Królowej Różańca świętego z Pompejów ,a wiec wraz ze swoją rodziną tz, ja maz i synek mieszkaliśmy w małym mieszkaniu tbs które bardzo chcieliśmy zamienić na większe komunalne z góry byliśmy skazani na nie powodzeniePrzeczytaj Joanna: Nowe...
Read More

Aga: za powodzenie operacji Taty

Drugą nowennę odmawiałam za powodzenie operacji Taty. Lekarze nastawiali nas bardzo pozytywnie do tej operacji, w związku z czym byłam bardzo spokojna, a nowennę odmawiałam tak w ramach "prewencji". Operacja odbyła się, gdy już odmawiałam część dziękczynną. Sama operacja przebiegła dobrze, niestety pojawiły się niespodziewane powikłania, których nikt do końca nie potrafi nam wytłumaczyć i na które nikt nas nie przygotował. Związane są z zaburzeniami świadomości i zanikami pamięci.
Read More

Natalia: Moc Modlitwy Pompejańskiej

Modlitwę Pompejańską poznałam najważniejszym momencie życia. Obiecałam Matce Bożej że złożę moje świadectwo. Byłam bardzo złym stanie psychicznym. Myślałam że już tego nie wytrzymam. Wszystko zaczęło dla mnie tracić sens. Dostałam straszną nerwicę. Nie mogłam spać. Wieczne lęki. To były najtrudniejsze momenty życia.Przeczytaj Natalia: Moc Modlitwy Pompejańskiej
Read More

Paweł: Otrzymałem łaskę uwolnienia z grzechu masturbacji

Maryja jest wielka, codziennie wstawia się u swego Syna Jezusa Chrystusa za nami, wypraszając wszelkie łaski. My ze swojej strony musimy jedynie zaufać i uwierzyć.
Read More

Anonim: Walka o małżeństwo

O Nowennie dowiedziałam sie z internetu. Szukałam czegoś co mi pomoże bo moje zycie. a dokładnie małżeństwo sie waliło. Mój mąż ktorego kocham zaczął mnie zdradzać. To już trwa od kilku lat. I na moje szczęście znalazłam te modlitwę.Teraz nie jestem sama jest ze mną nasza kochana Mateńka i Jezus. Oni idą ze mną Oni walczą ze mną o odzyskanie mojego męża Oni mnie zmieniają. Uczą przebaczać dają siłę i spokój sama nie dałabym rady walczyć tak długo nie dałabym rady znosić tych upokorzeń i złych słów od mojego męża.Matka Boża daje siłę zmienia nasze życie i nas samych.Módlcie się różaniec to ogromna moc która zwycięży wszelkie zło. Wierzę że z Jezusem i Maryją wszystko się ułoży. Dziękuję Ci Mateńko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Anonim: Walka o małżeństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ewa
Gość

Super, że masz pokój serca i wielką wiarę w pomoc niebios. Trwaj w modlitwie i „naprawiaj” swojego męża modlitwą różańcową.

iwonaiwona
Gość
iwonaiwona

Ja tez walcze o moje malzenstwo.Wiesz czasami opadam z sil i potrzebuje slow wsparcia i nadziei.Pozmodl sie slowami przysiegi malzenskiej w imieniu swoim i meza.Blogoslaw meza
jesli chcesz to przysle Ci te modlitwy.
Dzisiaj zaczelam modlic sie modlitwa ktora ma na celu zanurzyc osoby spotkane i meza rowniez we Krwi Chrystusa.

kinga
Gość

wiesz ze ta walkactwa upartoscia ty sie wykonvzyszxtj ja a on dalej bedzie cie robil w balona .tj moj. to jest jsk esesma.n. sa dzieci byla przysiega i NIC NIE LICZY SIE . 9 ROCZNICA ON MI POEW KOLEJNY ORZYSYLA .TAK SIE MODLILAM. MOZNA ZWARIOWAC !!!! KOCJSJ DZIECI I Z NIMI TRZYMA. A NIE LICZ NA TRUTNIA BO ZA RAZ ZAKOCHAXSIE W KIMS INNUM JT GRUPA CHIRUCH DZIECI NIE FACETOW .YO DZIRCI NIEDOJRZALE BO TAK IM WYGODNUE

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!