Magda: Cuda

Szczesc Boże . Nowenne pompejanska odmówiłam już dwa razy i napewno na tym nie poprzestane..Pierwszy raz odmawiając nowenne prosilam Matkę Bożą żeby mój chłopak znalazł dobrze płatną prace ponieważ jest bardzo zadłużony . Ja natomiast pochodze z zamożnej rodzini,moi rodzice byli i są nadal przeciwni mojemu związku z chłopakiem,którego ukochalam...
Read More

Mama Janina z córkami: Świadectwo wyproszenia sakramentu małżeństwa i otrzymania łaski macierzyństwa

Pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji córki Marii i jej chłopaka z prośbą o zawarcie przez nich związku małżeńskiego. Rozpoczęłam odmawiać nowennę 15 sierpnia 2015 roku, a oświadczyny nastąpiły 26 sierpnia 2015 (w dzień patronki córki - Matki Boskiej Częstochowskiej). Ślub odbył się 7 maja 2016 roku w dniu Matki Bożej Łaskawej.
Read More

Agnieszka: Modlę się nadal, jakoś modlitwa sama wchodzi mi w usta

Modlę się nadal, jakoś modlitwa sama wchodzi mi w usta to jest świadectwo ponieważ wcześniej modlilam się ale rzadziej. Wierzę że mnie jeszcze wysłucha. Bóg zapłać za dotychczasowe otrzymane łaski
Read More

Anna: Praca i mnóstwo innych łask

Dziś są moje urodziny. To świetny moment na napisanie świadectwa doznanych łask. Teraz odmawiam czwartą nowennę. W międzyczasie było kilka nieskończonych. Matka Boża uprosiła mi mnóstwo łask: powrót do pracy w szkole jako nauczyciel ( w mojej okolicy bez znajomości to niemożliwe, nawet po 2 ukończonych kierunkach studiów), wielkie łaski dla mojej rodziny i bliskich. Nie chcę pisać szczegółów. Dziękuję Ci Matko Boża i dalej proszę....
Read More

Agnieszka: Ufam

To moje drugie swiadectwo. Modlilam sie za dusze czysccowe. Nie wiem czy moja Nowenna pomogla ale ufam ze tak wlasnie jest. Nie bylo mi latwo odmawiac ale im wieksze przeszkody tym wieksza byla moja motywacja.  Odkad zaczelam odmawiac rozaniec moje życie sie zmienilo.
Read More

Anonim: Straszny nałóg

Nowenna pompejańska to modlitwa, która zmienia. Odmawiając ją zmieniłam się. Nie jestem już taka niespokojna i umiem zapanować nad swoimi emocjami, chociaż rzecz jasna czasami zdarza mi się gorszy dzień. Nie wiem jak zacząc swoje świadectwo jak ubrać to w słowa.
Pierwszą nowennę odmówiłam za swojego byłego chłopaka ponieważ zostawił mnie dla kobiety, która ma męża i dzieci .. prosiłam Matkę Boską nie o to żeby wrócił a mądrość , zasady moralne dla niego. Nie wiem dokładnie co się wydarzyło ale nie spotykali się długo.
Kolejną nowennę odmówiłam za moją córeczkę, która łatwo się przeziębia i była niezorganizowana w szkole … oczywiście wszytsko się poprawiło .
Nie chcę się za bardzo rozpisywać, bo chyba nie w tym rzecz … ale musze tu wspomnieć o jednej ważnej rzeczy – miałam problem , byłam uzależniona od dzwonienia do wróżek. Wiem jak to brzmi, ale tak było. Nie jestem z tego dumna ale to był tak starszny nałóg. Nie umiem tego opisać, ale nie umiałam z tym wygrać . Zarzekałam się setki tysiące razy z marnym skutkiem. To było tak mocne i chyba trzeba powiedzieć wprost, że zły tak mnie omotał, że było bardzo trudno. Do dziś mam chwile, że chętnie bym to zrobiła i zadzwoniła… ale wtedy chwytam się różańca i wtedy mija mi pokusa. Odmawiam właśnie 7 nowennę, jestem na 22 dniu, czyli nie wykonałam telefonu do wróżki 76 dni. Tak podczas 5 pełnych nowenn dzwoniłam mimo modlitwy.
Teraz jestem już spokojniejsza, cierpliwsza, bliżej Pana Jezusa. To piękne jak Matka Boska prowadzi poprzez różaniec do swojego syna … Nie da się tego opisać, co człowiek czuje jak tego doświadcza. Trzeba po prostu się modlić i napisać swoją historię z nowenną pompejańską.
Ja Mateczce Pompejańskiej jestem dozgonnie wdzięczna, bo uratowała mi życie gdyby nie ta modlitwa żyłabym , ale byłabym martwa. Módlcie się na różańcu. Szczęśc Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!