Anna: W potrzebach innych ludzi

Odmawiam juz 16 Nowenne Pompejanska i dopiero teraz postanowilam napisac swiadectwo .
Przepraszam Cie Matko Boza z Pompejow za te zwloke !
Modle sie w intencji , w potrzebach innych ludzi , jeszcze do tej pory nie modlilam sie za siebie .Jednak otrzymalam od Maryi wiele lask w tym czasie – przede wszystkim wielki spokoj , radosc , duzo dobrych natchnien ( miedzy innymi Spowiedz z calego zycia ) , wielki dystans do klopotow i zmartwien . A mam ich dosc duzo podobnie jak wiekszosc ludzi .
Ciesze sie z kazdego dobrze przezytego dnia w zdrowiu , zgodzie z wlasnym sumieniem .
Otrzymalam takze jedna wielka laske , o ktora prosilam Pana Jezusa od wielu lat .

Anna

Marta: „Bo gdy walczy się o zmianę, trzeba walczyć tak, jak się walczy o życie”

Witam wszystkich. Długo zbierałam się w sobie, żeby napisać to świadectwo. W wyjątkowym punkcie mojego życia, przyszedł różaniec - gdy zorientowałam się, że "coś jest nie tak". Był to czas kiedy blisko 12 lat żyłam bez Boga, bez nadziei, bez światła. W październiku 2012 r. zaczęłam odmawiać pierwsze 10-siątki różańca. Szybko zorientowałam się, że trzeba wytoczyć "cięższe działa" i szukając w internecie jakiegoś ratunku natknęłam się na nowennę pompejańską - zaczęłam ją odmawiać w intencji swojego nawrócenia. W trakcie odmawiania tej nowenny stopniowo zaczęły spadać łuski z moich oczu, aż zorientowałam się - i to był prawdziwy wstrząs dla mnie - że jestem służką diabła bo tkwię w okultyzmie po uszy a nie miałam świadomości, moje sumienie było niemal martwe!
Przeczytaj

Sylwia: Jak trwoga, to do Boga! :)

Nawet najczarniejsze momentu w naszym życiu są tylko momentami. :)
Przeczytaj

Lena: Naprawdę dzieją się cuda

Nie pamiętam już ile NP odmówiłam w swoim życiu, ale było ich wiele. Wreszcie zabrałam się do złożenia świadectwa na tej stronie aby zapewnić Was kochani, że to naprawdę działa i dzieją się cuda. Dzisiaj chciałabym zatrzymać się na 4 ostatnich NP. Pierwszą z nich odmówiłam w zeszłym roku, ponieważ marzyłam o powiększeniu rodziny i bardzo chciałam urodzić kolejne dzieciątko.
Przeczytaj

Aneta: Modlitwa o cud uzdrowienia.

Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac rok temu. Teraz znowu jestem w trakcie odmawiania kolejnej. Moj syn jest osoba niepelnosprawna.
Przeczytaj

Mateusz: Jeżeli potrzebujecie łaski to poproście o to Matke Boską

Chce złożyć świadectwo uzdrowienia mnie z objawów ciężkiej choroby od grudnia 2015r miałem objawy groźnych chorób odkąd zacząłem nowenne pompejską zacząłem się lepiej czuć, objawy ustępowały.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ZrozpaczonaKarolina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Karolina
Gość
Karolina

Prosze o modlitwę w mojej intencji o pokoj serca,radosc.Za mężem by zaczął podążać za Jezusem ,uwierzył że Boże Slowo ratuje rodziny .Za synami o właściwy ich rozwój

Zrozpaczona
Gość
Zrozpaczona

Pani Aniu mam ogromną potrzebę modlitwy wstawienniczej do Pana Boga. Dlatego gdy przeczytałam Pani świadectwo postanowiłam zwrócić się z prośbą do Pani o modlitwę za mnie by ubłagać Królową Różańca Świętego o rozwiązanie mego węzła życiowego, bo po ludzku sprawa jest beznadziejna.