ARLETA: łaska zdrowia

Za każdym razem gdy zmawiam nowennę zły atakuje koszmarami nocnymi,budzeniem o 3 w nocy,mnóstwem różnych problemów. Wszystko po to aby przestać się modlić.Piszcie swoje świadectwa, wchodzę tu prawie codziennie dla pokrzepienia serca.Nieraz brakuje mi sił, ale dobro zawsze zwycięża i to jest piękne.
Read More

Joachim: zostalem uwolniony z nalogu jakim jest pijastwo

Teraz odmawiam trzecia nowenne i juz doswiadczam chocby SPOKOJU DUCHA,dzieci sie nawracaja.
Read More

P: Była dobrym materiałem na żonę

Chodziłem przygnębiony ,ponieważ w tej drugiej dziewczynie odnalazłem coś czego od zawsze szukałem ,była dobrym materiałem na żonę ,ale jak stwierdza bała się zaufać ,bo kiedyś ktoś ją zranił
Read More

Ania: Dzięki Tobie dostrzegam piękno życia

Chciałabym podzielić się ze wszystkimi łaską, którą otrzymałam. Modliłam się o zdrowie dla mojej babci, o szczęśliwą operacje. Z wielką radością mogę powiedzieć, że wszystko się udało. Operacja przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji, babcia dobrze się czuje. Dziękuje Tobie Matko Łaskawa. Dzięki Tobie dostrzegam piękno życia, dostrzegam rzeczy, na które kiedyś...
Read More

Marzena: łaska pokoju

Odmawiam Nowennę Pompejańską już klika lat. W ostatniej proszę Jezusa, by odmienił moje życie o 180 stopni. Już samo sformułowanie intencji w ten sposób jest cudem wyproszonym mi przez Maryję . Do tej pory bardzo bałam się powiedzieć Jezusowi: oddaję Ci wszystko , każdą dziedzinę mojego życia. Było tylko nieustanne proszenie :...
Read More

Anna – LIST: Nerwica lękowa i natręctwa myślowe

Witam, chciałam podzielić się z Wami moim świadectwem choć jeszcze nie ukończyłam odmawiać nowenny. To moja pierwsza nowenna i zaczęłam ją odmawiać, bo nie wiedziałam w jaki sposób samej sobie pomóc. Zachorowałam na nerwice lękową choć cierpiałam już na nerwice natręctw (nie wiedziałam o tym). Zaczęło się od napadu irracjonalnego lęku, po którym trzęsłam się okropnie i nie mogłam spać. Myślałam wtedy, że zaczyna się schizofrenia bo mam obawy przed tą chorobą. Bałam się, że zachoruje. Na nowennę natknęłam się dzięki mojej mamie, która ze swojej pracy przyniosła tą małą książeczkę do odmawiania nowenny, znalazła ją przypadkiem i wzięła do domu. Pomyślałam, że to znak od Boga dla mnie. Zaczełam ją odmawiać ale pierwsze dni wypełnione były płaczem, bezsensem i myślą o niechęci do dalszego życia. Jednak z dnia na dzień było coraz lepiej. Nadszedł spokój, lęki odeszły ale zostały myśli natrętne. Czułam w sobie taki błogi spokój. Dzisiaj jestem na 6 dniu części dziękczynnej nowenny i tak naprawdę od pierwszego dnia czuje się gorzej. Odmawiam nowennę bez przekonania i lęki również wróciły. Tej nocy nie spałam ciągle myśląc, że zaraz dostanę schizofrenii. Nawet hydroksyzyna nie pomagała na sen. Mam nadzieje, że to chwilowe pogorszenie mojego stanu. Staram się modlić gorliwie ale to trudne dla mnie teraz. Chciałabym z całą ufnością zawierzyć się Bogu i Matce Najświętszej. Proszę o wsparcie mnie modlitwą…

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Anna – LIST: Nerwica lękowa i natręctwa myślowe"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anonim
Gość
Anonim

Módl się dalej, na pewno nie przerywaj nowenny! Być może to dla Ciebie próba, żeby jeszcze bardziej zawierzyć się Bogu i Maryi, im trudniejsza modlitwa tym większe efekty przyjdą!

Maria II
Gość
Maria II
Anno, wiem, że jest Ci bardzo ciężko.Dobrze, że odmawiasz różaniec, na pewno będą owoce tej modlitwy, to kwestia czasu. Matka Boża nie zostawia bez pomocy. Piszesz ,że wrócił lęk – bardzo się boisz schizofrenii, nie masz wpływu na to czy zachorujesz czy nie,lękiem i takimi rozmyśleniami pogorszysz sytuację. Jeszcze są niewykryte wszystkie przyczyny zachorowania na tę chorobę. Natomiast masz wpływ na to, żeby stanąć na nogi ..Najlepiej gdybyś miała czas na zajęcia sportowe , na spotkanie z bliskimi ludźmi,żebyś jak najmniej miała czasu na rozmyślania . Poza tym, nie powinnaś może żyć bez pomocy specjalistów.W takiej sytuacji istotna jest konkretna… Czytaj więcej »
Stokrotka
Gość
Stokrotka

Będę się za Ciebie modlić-proszę Cię o modlitwę za mnie.
Tak jak napisła Maria II – wartoby porozmawiać z kimś bliskim o lękach-ich przyczynie itd., zwrócić się o pomoc do specjalisty, uprawiać jakąś formę sportu/hobby.
Pamiętaj Twój Anioł Stróż jest zawsze przy Tobie – możesz się do Niego zwracać w każdej chwili.

Bożena
Gość
Bożena
Droga Aniu mój mąż ciężko choruje na problemy z chodzeniem ja Nowennę Pompejańska odmawiam od 2 lat bez przerwy o jego zdrowie.Tak dużo się dzieje w trakcie odmawiania.Przeczytaj sobie świadectwo Bożena -ufam Tobie.Od tamtej pory gdy napisałam świadectwo zmieniło się jeszcze mocniej zaufałam Panu i Maryi mam w sercu spokój.Codziennie klękam przed krzyżem i błagam Jezusa żeby się tym zajął.Odmawiam koronkę Jezu ty się tym zajmnij.Mam w sercu spokój chociażz przychodził zwątpienie.Wiesz kochana moja modlitwa zmieniła nie tylko mnie ale moja rodzinę a w szczególności mojego chorego męża.Choroba jest straszna i postępuje,ale Bóg może wszystko zmienić.Coz my możemy zrobić ,sami… Czytaj więcej »
Łucja
Gość
Łucja
Lęk to jest broń szatana. Bóg stwarzając ludzi, chciał, aby podziwiali piękno świata przez Niego stworzonego i trwali w dziękczynieniu. Dziękuj Jezusowi za ten stan ducha, za lęki, które zbliżą Cię do Boga, za życie takie jakie masz i za wszystko co Cię spotyka. Maria Vadia zaleca taką modlitwę dziękczynną. Posłuchaj jej na joutubie jak również innych księży np. Pawlukiewicza, Krzysztofa Grzywocza i innych, którzy radzą jak pozbyć się lęków. Maria II dobrze Ci radzi. Zmięń swoje postępowanie, módl się i pracuj. Szukaj sobie zajęć, abyś nie miała czasu na użalanie się nad sobą. To od Ciebie zależy, czy zechcesz… Czytaj więcej »
Gabi
Gość

Dołącz krótką modlitwę do Michała Archanioła , POMAGA.

Ewelina
Gość
Ewelina
Witaj Anno. Ja również mam nerwice/depresję lękową. byliśmy z mężem świadkami jehowy. Wyszliśmy z tej „religii” na dobre ,złe, patologiczne sytuacje się skończyły. Bóg nas przytulił i pobłogosławił w życiu wieloma łaskami, ale pozostały skutki uboczne- nerwica lękowa. Mam wtedy też silne dreszcze, niepokój, ale i wysokie skoki ciśnienia i pulsu. Dopiero po 2 latach takiej męki poszłam do lekarza, dostałam lek antydepresyjny- te leki podwyższają poziom serotoniny-hormonu szczęścia. Nie leczą, ale pozwalają na jakiś czas wyciszyć się i w tym czasie zadbać o siebie – najlepiej jakieś hobby /lekki sport, działeczka, przyjaciele/ A DO TEGO TERAPIA U PSYCHOLOGA KONIECZNA… Czytaj więcej »
Aneta
Gość

Aniu trwaj na modlitwie. Nie ma lepszego pośrednika do Pana naszego niż Maryja. Wiem co przeżywasz, sama na to choruję i często odpadam z sił. Ale ufam, że dobry Bóg dopuszcza to cierpienie w jakimś celu. I kiedyś będzie jego kres. A modlitwa pomoże Ci to przejść. Gdybyś potrzebowała wsparcia mogę wymienić się telefonem lub meilem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!