Mariola: Dziękuję Ci za to Maryjo!!!

Dziękuję Ci za to Maryjo!!! Poczułam ponaglenie aby o tym napisać mimo iż o to nie prosiłam. Tak więc Maryja zsyła łaski nawet gdy nie są one intencją Nowenny.
Read More

Anna: Po dręczącej przypadłości nie pozostało nic!

Mam 32 lata. Od kiedy pamietam towazyszyla mi pewna przypadlosc, ktorej mozna sie wstydzic. Nie bede wchodzic w szczegoly. Nie wiem skad sie wziela, ale wiem ze towazyszyla mi od zawsze. Gdy uslyszalam o Nowennie Pompejanskiej i jak cudowne laski otrzymuja modlacy sie nia, wiedzialam, ze i ja chce i...
Read More

Anna: cud poczęcia

Szczęść Boże! Odmawiałam Nowennę Pompejańską dwa razy. Pierwszy raz prosząc o łaski potrzebne mojemu małżeństwu a drugi raz o cud poczęcia, donoszenia i urodzenia zdrowego dziecka. Staraliśmy się o potomstwo 2,5 roku. W tym 1,5 roku pod opieką lekarza leczącego niepłodność. Oboje z mężem mamy obniżoną płodność. Przeczytaj Anna: cud...
Read More

Ewa: Jest praca!

17 grudnia, w ostatnim dniu Nowenny Pompejańskiej, w której prosiłam Boga o dobrą, godną pracę - otrzymałam ją!!!!
Read More

Natalia: Matura i zmiana kierunku studiów

Odmówiłam moja 1 nowenne w intencji o zdanie matury i dobry wybor kierunku studiów. Maryja wysluchala moich prosb,poniewaz mature zdalam bardzo dobrze.Wiem ze bez Jej pomocy nie dalabym rady.Tuz przed matura rozstalam sie z chlopakiem.
Read More

Agnieszka: Szukając ratunku

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka: Szukając ratunku"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janka
Gość

I właśnie tak się bierze sprawy w swoje ręce, nie ma nic piękniejszego i dodającego ufności jak modlitwa i zawierzenie spraw Bogu i Maryi, która jest naszą Wspomożycielką. Życzę wielu łask dla Twojej rodziny.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!