Agnieszka: Piwo przestało nam smakować

Niedługo upłynie rok jak odmówiłam moją pierwszą nowennę pompejańską. Dawniej nie znałam nawet dobrze wszystkich tajemnic różańca a teraz nie wyobrażam sobie dnia bez modlitwy różańcowej.
Od kliku lat bardzo lubiłam wieczorami napić się piwa. Nie było dnia bez tego trunku. Piwo stało się dla minie i dla mojego męża codziennym nawykiem i często nie kończyło się na jednej butelce. Najpierw tłumaczyłam sobie, że to normalne i wszyscy piją piwo przecież to nie jest nie wiadomo jak mocny alkohol, ale z czasem czułam, że niestety jesteśmy uzależnieni i nie potrafimy od tak przestać pić. Rok temu usłyszałam o Nowennie pompejańskiej, długo zastanawiałam się czy dam radę odmawiać tyle różańców. Uwierzyłam w to że tylko Matka Boża może mi pomóc i zaczęłam się modlić. Prosiłam Maryję o uwolnienie mnie i mojego męża z tego nałogu. Już w czasie odmawiania pierwszej części czuliśmy oby dwoje, że coś się zmienia, że piwo przestaje nam smakować i nie mamy potrzeby picia. Matka Najświętsza uwolniła nas całkowicie od tego okropnego nawyku. Dziękuję Ci Matko Ukochana za tę łaskę od tej pory nie rozstaję się z różańcem. Dziękuję Ci, że zawsze jesteś ze mną i prowadzisz do Swego Syna Jezusa.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
To świadectwo zostało opublikowane w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” nr 29, które można zamówić na stronie: www.rosemaria.pl

Aneta: Matko prowadź mnie dalej

Dziś rozpoczęłam swoją kolejną nowennę i wraz z nią pragnę złożyć drugie świadectwo.Przypomnę że moja modlitwa do Matenki skupia się na moim małżeństwie ,a głównie proszę o uzdrowienie ,nawrócenie i przemianę serca dla mojego męża ,który dwa lata temu odszedł ode mnie I od dzieci do innej kobiety ,a ściśle mówiąc ja przysluzylam się do tego ,pakując to z powodu kryzysu mojego męża związanego alkoholem i hazardem.
Przeczytaj

Łukasz: Dziękuję Ci, Maryjo!

Rok temu modliłem się nowenną pompejańską o pracę dla żony. Szukała jej bezskutecznie od ponad pół roku czasu. Nowennę miałem ukończyć 15 kwietnia i wierzyłem, że do tego czasu na pewno coś się zmieni. Tuż przed zakończeniem nowenny, żona powróciła z rozmowy kwalifikacyjnej i powiedziała, że dostała tę pracę i zaczyna ją 14 kwietnia. W tym momencie zadzwonił przyszły szef małżonki i powiedział, że nie 14 kwietnia podejmie pracę, lecz dnia następnego, czyli 15 kwietnia, a zatem w dniu, kiedy ja miałem zakończyć nowennę w intencji pracy dla małżonki! Dziś, z perspektywy prawie roku, śmiało mogę napisać, że jest to dobra praca, w której żona może się rozwijać zawodowo, i z której jest zadowolona. Dziękuję Ci, Maryjo!
Przeczytaj

Aneta Kliś: nowenna w intencji szczęśliwej operacji

rok temu próbowałam odmawiać nowennę Pompejańską ale ją przerwałam. Teraz odmawiam w intencji szczęśliwej operacji i szybkiego powrotu do zdrowia 13 stycznia moja nowenna się skończy a terapeuta ma zabieg 14 stycznia uważam to za znak od Maryi że będzie dobrze. Co ciekawe gdy czytałam świadectwa na tej stronie o licznych uzdrowieniach zrodziła się w moim sercu druga intencja aby mój terapeuta został uzdrowiony bez interwencji chirurgicznej
Przeczytaj

Aneta: Uratowanie małżeństwa przed rozwodem

Szczęść Boże... Nowennę pompejańską zaczęłam miesiąc przed ostatnią rozprawą rozwodową. Mój mąż zostawił mnie i dziecko 3 lata temu. W tym roku podał o rozwód, ja nie zgodziłam się na to i modliłam się. Modląc się czułam pokój, mój czas był wypełniony obowiązkami i modlitwą. Przeczytaj Aneta: Uratowanie małżeństwa przed...
Przeczytaj

Barbara: Światełko od Mateńki

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 2 lutego 2018 r. w święto Matki Boskiej Gromnicznej i zakończyłam 27.03.2018 r. To jest moje trzecie świadectwo a drugie w intencji mojej wnuczki, która od 7 lat zmaga się z nabytą choroba bielactwa. Od pierwszego świadectwa choroba nie postępowała. To była ogromna łaska, pomimo białych plam, które pozostały. Jednak w tym roku pojawiły się nowe plany i większe. Zauważyłam, ze wnuczka zamknęła się w sobie i straciła nadzieje, że uda się Jej pokonać tę krępującą przypadłość.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Joanna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Jutro koncze moja pompejanke w intencji siostry… nastepna bedzie za mnie w takiej samej intencji jak Twoja