Cecylia: Dziękuję Ci Maryjo za Twoją interwencję

Dziękuję Matce Najświętszej za ustrzeżenie mojego dziecka przed podjęciem niewłaściwej decyzji dotyczącej przyszłego małżeńskiego życia. Na początku ich znajomości tłumaczyłam, wskazywałam złe, niepokojące cechy wybrańca, później pozostała mi tylko modlitwa. Kiedy postanowili się pobrać, po zaręczynach, zaczęłam się modlić się Nowenną Pompejańską „o potrzebne łaski dla młodych i wypełnienie się...
Read More

Aneta: Wiem, że to działanie jest szczególnie niemiłe szatanowi

Przez ostatnie miesiące zdarzyło mi się jedynie kilka upadków - dawniej to była codzienność. Wierzę, że wkrótce pokonam ten nałóg całkowicie.
Read More

Jagoda: Cuda w moim zyciu

chciałam się z wami podzielic swoją sytuacja, dokładnie rok temu przeżywałam bardzo trudny okres w moim życiu., opiekowałam się chora babcia której stan się coraz bardziej pogarszal,Przeczytaj Jagoda: Cuda w moim zyciu
Read More

Beata: Plany Boga są dużo lepsze od naszych własnych

Potwierdzam to, co pisze tu tak wielu osób. Podczas odmawiania nowenny pompejańskiej czułam w sercu spokój, miłość i mimo, że "zawsze" byłam wierząca, dopiero wtedy odkryłam bliskość wiary. Nie, nie było prosto, ale ten czas wiele mnie nauczył. Wyrzeczenia nie zawsze muszą kojarzyć się z czymś przykrym. To lekcja, czasem, aby coś dostać trzeba dać. Czasem trzeba coś dać nie licząc, że się coś dostanie w zamian.
Read More

Agnieszka: Prośba o uratowanie małżeństwa

Pracujemy nad naszą miłością, bo miłość to zadanie. Zawierzyłam siebie i swoją rodzinę w opiekę Matce Bożej,dziękuję Ci kochana Matko Boża że tak bardzo nas kochasz.
Read More

Z: Powrót do zdrowia

Szczęść Boże! Odmówiłam Nowennę w intencji uzdrowienia członka rodziny, który już w trakcie jej trwania zaczął powoli wracać do zdrowia. Maryja nigdy nas nie opuszcza i jeżeli jest to zgodne z wolą Bożą, pomaga nam. Pamiętajmy o tym!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.