Agnieszka: Łaska uzdrowienia.

Bogu Niech Będą Dzięki i Maryi za wszelkie otrzymane łaski.
Read More

A.: Po kilku latach życia w grzechu postanowiłam iść do spowiedzi

Nie wiem, dlaczego tak się dzieje... Po kilku latach życia w grzechu postanowiłam iść do spowiedzi i kroczyć droga życia razem z Bogiem i Maryja.
Read More

Katarzyna: Otrzymane łaski od Matki Bożej

Jestem osobą religijną, ale przyznaję, że już dawno nie czułam się tak szczęśliwa z powodu Bożej i Matczynej obecności w moim życiu.
Read More

Aneta: Uratowanie małżeństwa

Szczęść Boże.Swoją Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać gdy byłam załamana i nie widziałam już sposobu aby uratować swoje małżeństwo które rozpadało się po 25 latach za przyczyną złośliwej teściowej,która podjudzała męża przeciwko mnie i dzieciom.I 23.10.2017 spotkałam na swojej drodze Panią Marię,która gdy wysłuchała mojej historii zaproponowała mi odmawianie Nowenny,uprzedziła mnie również że zły może mnie atakować przez męża i dzieci.
Read More

Olga: Wielkość Matki Bożej

Jestem studentką medycyny, która studiowała 3 lata na uczelni zagranicznej, jednak moim marzeniem, zawsze było studiować w moim ojczystym kraju. Przeniesienie do Polski graniczyło z cudem, jednak postanowiłam podjąć to ryzyko, złożyłam podania na różne uczelnie w Polsce i czekałam z niecierpliwością na odpowiedź, sprawa była dla mnie o tyle ważna, gdyż gdyby nie powiodło się mi przenieść do Polski, również nie mogłabym kontynuować nauki w mieście, gdzie zaczęłam studiować, czyli tak naprawdę zostałabym na lodzie, bez studiów, bez perspektywy na przyszłość.
Read More

WR: Siły fizyczne i duchowe

W styczniu miałam operację, która niestety nie udała się tak jak miała … w efekcie musiałam 3 miesiące leżeć i nie mogę swobodnie się poruszać , czekam na kolejny zabieg. Byłam wtedy bardzo zniechęcona do życia … dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam ją odmawiać. Początki były bardzo i to na prawdę bardzo trudne. Wszystko działo się tak jakby ktoś mi wiecznie chciał przeszkodzić . W połowie modlitwy nagle nie pamiętałam dalszych słów . Po kilku dniach ciągłego rozpoczynania Nowenny , mówiłam ją płynnie i z przemyśleniem . Nie ukrywam, że wylałam przy tym miliony łez. Wszystko to przez wiele innych przykrych przeżyć, o których myślałam podczas modlitwy. Nie wiedziałam nawet, że we wcześniejszym czasie aż tak oddaliłem się od Boga. Modlitwa Nowenną uświadomiła mi iż mimo mojej miłości poświęcanej innym i miłości do Boga, jednak jestem zdala on Niego I całej Trójcy Świętej. Modląc się czułam obecność Maryi, to jak z każdym dniem dodaje mi sił duchowych ale też fizycznych. Czułam się coraz lepiej. Jednak prosiłam by było tak jak ma być , tak jak Bóg sobie tego życzy. Dlatego uważam iż zapowiedź kolejnego zabiegu jest wolą Boską, która ma dać początek czemuś nowemu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "WR: Siły fizyczne i duchowe"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

I tego życzę! Czasem,w niemocy zbliżamy się do Jezusa,Jego cierpienia,Jego przelanej krwi.
Zapominanie słów modlitwy ,zdarza się chyba każdemu.Mnie przytafiło się w minionym tygodniu, przy Koronce do Miłosierdzia Bożego (I to w trakcie Koronki,zupełna pustka I to długą chwilę-musiałam skorzystać z Internetu dal przypomninia zdania,które million razy przecież wypowiadałam 🙁 )
Wielu łask I opatrzności Bożej życzę!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?