Anna: Dzięki wstawiennictwu Matki Bożęj tata wraca do zdrowia

Nie byłam pewna czy podołam, ale tak naprawdę była to ostatnia deska ratunku, gdyż stan Taty się pogarszał
Read More

Majka: zaczelam nosic medalik a wczesniej nie moglam bo dusilo mnie,

Dzieki Matce Bozej zmieniam sie przystepuje do spowiedzi i komunii, chodze do Kościola, modle sie, zaczelam nosic medalik a wczesniej nie moglam bo dusilo mnie, zapragnelam zyc inaczej.
Read More

Beata: moje serce odzyskuje spokój

Witam, niedawno skończyłam odmawiać moją pierwszą nowenne w intencji zdrowia mojego dziecka. Był to dla mnie trudny czas, podczas odmawiania nie potrafiłam opanować emocji i prawie całą nowenne przepłakałam, ale z wiara i ufnością Matce Bożej.Przeczytaj Beata: moje serce odzyskuje spokój
Read More

Martyna: Nieraz miałam ochotę zostawić to wszystko

Witam wszystkich! Ja rownież chciałabym złożyć swoje świadectwo dotyczące nowenny.  Odmówiłam modlitwę dwa razy.  Pierwsza intencja została wysłuchana – wciąż dostaję nowych sił do wytrwania w trudnej sytuacji, w której się znajduję, co więcej, do pierwszej nowenny dołączyłam drugą intencję – o zdanie matury. Istaniało prawdopodobieństwo, że moglam nie zdać...
Read More

Piotr: Mam więcej cierpliwości i mniej różnego rodzaju lęków

Każdego kto czyta te słowa i zastanawia się czy warto, czy jest sens zebrać się w sobie i zacząć odmawiać Nowennę mogę zapewnić, że WARTO.
Read More

Wierząca: Egzamin pokory

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać już kilka miesięcy temu w innej intencji. Niedawno zaczęłam swoją trzecią Nowennę, intencją tym razem było zdanie egzaminu na prawo jazdy. Jestem w 25 dniu modlitwy i dzisiaj miałam teoretyczną część egzaminu. Wydawało mi się, że wszystko wiem, unosiłam się pychą. Wczoraj zrobiłam kilka pytań egzaminazyjnych na próbę i wiele razy się pomyliłam. Wiedziałam wtedy, że bez Boga niczego nie ugram, że tylko z jego pomocą mogę zdać egzamin. Bardzo prosiłam Maryję o łaskę, dodatkowo modliłam się do Św. Rity i przed egzaminem prosiłam Matkę Boską, Św. Ritę, Św. Krzysztofa, Ducha Świętego i samego Jezusa Chrystusa o wstawiennictwo u Boga.
Egzamin zdałam z jedną błędną odpowiedzią, ktora czuję że była znakiem pokory dla mnie. Teraz czeka mnie część praktyczna egzaminu i na pewno nie ustanę w modlitwach.
Dziękuję Ci Panie, Maryjo Matko Boska i wszystkim Świętym za czuwanie nade mną.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wierząca: Egzamin pokory"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karolina
Gość
Karolina

Część praktyczna jest znacznie trudniejsza. Mój wynik z teorii 73/74 praktyka – pierwsze podejście oblane. W piątek drugie. Życzę powodzenia 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?