Jadwiga: Wyproszona łaska małżeństwa dla siostry

Siostra rozeszła się z chłopakiem z którym była wcześniej a który nigdy nie chciał się zadeklarować czy ja kocha, nie myślał o ślubie z nią.
Read More

Dorota: zdrowie dziecka

Dziękuję Ci Matko Boża i proszę o siły i wsparcie przy kolejnym odmawianiu tej cudownej Nowenny.
Read More

Izabela: radość jaką czuję odmawiając nowennę !

Nowennę odmowilam już chyba piątą. Zawsze gdy kończę odmawiać zaraz pojawiają się kolejne intencje. Ale wiem że tak czują wszyscy. Obecnie czekam na efekt mojej modlitwy chociaż wiem że będzie wysluchana.
Read More

Agnieszka: proszę o radę i pomoc

Szczęść Boże. Piszę w nietypowej sprawie. Nie wiem do kogo sie udać, kogo poradzić. Jestem w trakcie odmawiania nowenny pompejańskie o powrót ukochanej osoby, dlatego stwierdziłam, że grono osób odmawiających nowenne będzie najlepszym doradcą ;) Pierwsza nowenna nie przyniosła oczekiwanego przeze mnie rozwiązania (prawdę mówiąc nie przyniosła żadnego rozwiązania), wiem,...
Read More

Wanda: Modliłam się o pracę dla córki – pracuje, modliłam się o uzdrowienie w chorobie nowotworowej – nastąpiła poprawa

Pragnę podzielić się ze wszystkimi a szczególnie wątpiącym i niewytrwałym, że modlitwa do Królowej Rózańca Świętego to nadzieja,radość ,ukojenie .Mnie i moim bliskim przyniosła rozwiązanie wielu bardzo trudnych i skomplikowanych sytuacji.Przeczytaj Wanda: Modliłam się o pracę dla córki – pracuje, modliłam się o uzdrowienie w chorobie nowotworowej – nastąpiła poprawa
Read More

Tomasz: Serduszko Antosia

W połowie lipca padła diagnoza o nie prawidłowej pracy serca naszego syna Antosia 6 lat. 15 sierpnia w święto Matki Bożej zaczynam nowennę do Mateczki Bożej Pompejańskiej w intencji cofnięcia wady. Udaje mi się skończyć nowennę z powodzeniem. Mateczka w swej lasce czyni serce mojego synka zdrowym. Potwierdza to lekarz swoimi badaniami w połowie pazdziernika. Chwała Naszej Pani i jedyna ucieczka. Ogrom Matczynej miłości. Dzięki Ci Kochana Mateczko i Chwała na Wieki!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Tomasz: Serduszko Antosia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu i Jego Matce, Maryi !

Marta
Gość

Uwielbiam takie świadectwa. Umacniają wiarę wśród wierzących, dają pokój i nadzieję dla tych, którzy znajdują się w trudnych sytuacjach życiowych!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?