Martyna: Może szatan ma nade mna wladze z której trudno mi sie wyrwac

Kilkakrotnie podejmowalam odmaiwanie nowenny ale ciagle cos mi przeszkadzalo brak chceci brak mobilizacji glos po co chcesz tracic ale wewnetrznie czulam potrzebe ze musze i chce wrocic do tej modlitwy i wrocilam nie wiem ile odmowilam nowenn
Read More

M.: Uzdrowienie – Maryja dała mi wsparcie w trudnych chwilach

Niespełna dwa lata temu rozpoczęłam nową pracę, równocześnie kontynuując studia w mieście znacznie oddalonym od miejsca zamieszkania i pracy. W tygodniu pracowałam od rana do wieczora, w weekendy jeździłam na uczelnię, brakowało mi czasu na codzienne życie.
Read More

Paulina: Bicie serduszka

Szczęść Boże wszystkim, jestem mamą 14 miesięcznej dziewczynki, od razu po porodzie wiedzieliśmy z mężem, że chcemy mieć drugie dziecko. Zależało nam na małej różnicy wieku, w sierpniu 2017 zobaczyłam dwie kreski, byliśmy bardzo szczęśliwi, niestety okazało się, że zarodek się nie rozwinął tzw. puste jajo płodowe i musiałam mieć zabieg.
Read More

Agata: Matka Boza ozywila moja wiare

Ucze sie tez oddawac mu wszystkie moje sprawy i werzyc i ufac mu coraz mocniej. Wiem , ze Bog dziala
Read More

Wierzaca: śnił mi się głos który powiedział ….

Swoją pierwszą Nowennę rozpoczęła ma maju i zakończyła 1 lipca.Nigdy nie sądziłam źe będę tak wytrwale modlić się przez 54 dni
Read More

Robert: Jestem wdzięczny za wszystko

Witam!
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Matce Pompejańskiej za nieustanne czuwanie przy mojej osobie. Nie pamiętam, która to już nowenna odmówiona przeze mnie, ale wiem, że dzięki niej zawsze otrzymam odpowiedz na moje problemy i staje się silniejszy. Mój problem dotyczy grzechu nieczystości i mimo, iż walczę z tym od dawna czuje, że Matka nigdy mnie z tym nie zostawia samego. Nie ukrywam nie było łatwo, liczne pokusy, które sprawiają, że nie trudno o grzech sprawiają, iż moja pewność siebie była na bardzo słabym poziomie.Jednakże po zakończonej nowennie zawsze jestem osobą pewną i gotową do działania na swoje cele życiowe. Następna nowenna była w intencji moich problemów zdrowotnych, a konkretnie o moje kolano. Kontuzji doznałem prawie 3 lata temu i miałem problem z wykonywaniem różnych podstawowych czynności jak uklękniecie czy schodzenie po schodach. Chodziłem na wizyty do różnych lekarzy, ale niestety nic z tego nie wyszło. Podczas odmawiania nowenny przypadkiem dowiedziałem się o pewnym bardzo dobrym lekarzu, który praktycznie postawił mnie na nogi. Jestem wdzięczny za wszystko co dla mnie Matka Pompejańska zrobiła. Ciężko jest klarownie sprecyzować jakie piękne chwile mogą się wydarzyć podczas odmawiania nowenny lub gdy się ją skończy. Na zakończenie proszę o modlitwę za moją przyjaciółkę, która zmaga się z depresją.
Pozdrawiam serdecznie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?