Natalia: Oddajmy się Bogu

Witam
Niech Bedzie Uwielbiona Kròlowa Ròżańca Świętego i Jej Syn a Nasz Zbawiciel Jezus Chrystus.
Do tej pory odmowiłam 3 nowenny. Nie byłam osoba wierzaca az do momentu jak poznałam 2lata temu osobe ktòra pokazała mi Boga z zupełnie innej perspektywy niz to robił ksiadz w kosciele. Od tamtej pory chodze do kosciola i czytam pismo sw. Doswiadczam Boga w moim życiu i staram sie nim dzielic z innymi. 1 nowenne odmawiałam za brata w intencji uleczenia z uzależnienia alkoholowego, jak tylko dowiedziałam sie o nowennie postanowiłam spròbowac chociaż wczesniej nie odmawiałam ròżanca to czułam wewnetrzny spokòj i wiedziałam,że uda mi sie ja odmòwic. Nowenne dokonczyłam i mimo że moj brat dalej pije to sie nie poddam i bede prosic dalej. Podczas odmawiania nowenny zły szalał jak wsciekły, rozpadł sie mòj długoletni zwiazek i bardzo to przeżywałam, moj chlopak bardzo sie zmienił i nie przypominał w zachowaniu siebie. Nie umiałam do niego dotrzec, zauroczył sie inna dziewczyna a ja mu byłam przeszkoda chociaż nie chciał sie do Tego przyznac. Pamietam że błagałam Pana Jezusa żeby mi pomogł, znalazłam modlitwe Jezu Ty Sie Tym Zajmij i oddałam mu wszystkie troski a on je rozwiazał. Nie tak jak chciałam bo od chlopaka wyprowadziłam sie z dnia na dzien. Pan Jezus tak wszystko poukładal, że szybko znalazlam nowe lokum i poznałam bardzo duzo życzliwych osòb. Chwała Panu za to. Wtedy tez postanowiłam odmowic jednoczesnie dwie nowenny. 2 o powròt chłopaka ale tylko jesli bedzie chciał wziac slub bo w grzechu życ juz nie chciałam i 3 o jego nawrôcenie, bo pomimo,że pochodził z rodziny wierzacej i chodził do koscioła to nie był blisko Boga. Całe życie podporzadkował mamonie i uważa, że tylko ona da mu szczescie. Całkowicie sie pogubił.
Nowenny skonczyłam, było duzo płaczu, pretensji do Pana Boga jak to w rozpaczy. Było tez dużo łask jakimi obdarowała mnie Najświetsza Panienka. Zrozumiałam też swoje błedy i zobaczyłam wady nad kròrymi musze popracowac. Małe i wieksze cuda sie działy. Pod koniec 2 nowenny ogarnał mnie spokòj i juz nie zależało mi na tym by wròcic do tego chłopaka (bylismy razem 8 lat) odnalazłam szczescie w Panu Bogu i zrozumiałam że to on jest najważniejszy. Po skonczeniu nowenny zadzwonił mòj były i poprosił o spotkanie. Bałam sie ale zaufałam Bogu i poszłam. Rozmawiamy i nie ma żalu ani pretensji ktore były wczesniej. Za to tez chwała Panu. Nie wiem czy do siebie wrocimy . Bedzie jak Bòg chce. Zaczał ze mna chodzic na ròżaniec, wspomniał o spowiedzi także tutaj widze kolejny cud spełniajacy sie na moich oczach o ktòry prosiłam w 3 nowennie. Zaczał szukac Boga choc dalej jest pogubiony,wystraszony to ufam że Mateczka go prowadzi. Ufajcie Kochani. Pan Bòg zaleczy wszystkie rany, uspokoi to wzburzone morze grzechu w nas. Jezu ufam Tobie Ty sie Wszystkim Zajmij

Ps. Zrozumiałam jak ważne jest życie w czystosci przedmałżenskiej. Czystosc z odzysku ale czystosc. To kolejna łaska za ktòra dziekuje. Bez Boga nic co zbudujemy nie ostoi sie.
Odmawiam kolejne nowenny jak skoncze to podziele sie z wami Kochani moimi doswiadczeniami.

Ps2. Przepraszam za błedy z drugiej strony kto jest bezbłędny 😉
….Tylko Bòg.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

To świadectwo zostało opublikowane

w czasopiśmie

„Królowa Różańca Świętego” nr 35

które można zamówić na stronie:

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
DorotaNataliaUfająca Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ufająca
Gość
Ufająca

Natalio, piękne świadectwo. Pan Bóg nawrócenie zaczął od Ciebie. Wierzę, że teraz poprzez Ciebie, Twoja postawę i dalszą Twoją modlitwę nawróceni zostaną dwaj mężczyźni, o których napisałaś – Twój brat i chłopak. Błogosławieństwa Bożego Natalko!! Wielu Łask Bożych dla Ciebie i Twoich bliskich!!

Natalia
Gość
Natalia

Dziekuje Bardzo.
Chciałam dodac ze moj ex chłopak poszedł do spowiedzi w Wielkanoc. Kolejny cud. Pan Bòg jest Niesamowity.
Ufajcie Kochani.

Dorota
Gość
Dorota

Moc modlitwy!!!! Super. Dzięki za świadectwo.