Ela: Różaniec to największa broń przed złym duchem !

W ten szczególny dzień Wniebowzięcia NMP chciałabym zamieścić moje świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawialiśmy z mężem kilkakrotnie. Aktualnie odmawiamy szóstą.
Read More

Agnieszka: Kolejna nowenna wysłuchana

pewna osoba oddala pieniądze
Read More

Krystyna: Łaski dla mnie i dla dzieci

Samotnie wychowywałam 2 dzieci, prosiłam podczas odmawiania nowenny Do Maryi o pomoc dla mojej niepełnosprawnej córki w sprawie matury (były trudności i to duże), studiów, obecnie jest zarejestrowana na uniwersytecie i to dzięki wierzcie mi modlitwie.
Read More

Irena: Praca dla mojej córki

Moje spotkanie z nowenną pompejanską zaczęło sie od sierpnia 2012r. Od tego czsu odmówiłam juz 12 razy nowennę do Królowej Różańca Świetego. Obecnie od 15 sierpnia 2014r.odmawiam kolejną 13 nowennę i wierzę jak nigdy dotąd że Maryja mnie wysłucha. Moje intenncje były różne ale dotyczą nieustannie mojej córki, która pogubiła...
Read More

Paweł: Moje nawrócenie

Dopiero przed chwilą uzmysłowiłem sobie, że to co dzieje się aktualnie w moim życiu jest skutkiem odmówionej przeze mnie nowenny.
Read More

Monika: Dwie piękne kreseczki

Chciałabym się ze wszystkimi podzielić moim świadectwem. Staraliśmy się z mężem o dzidziusia rok temu w czerwcu okazało się że jestem w ciąży ale szczęście długo nie trwało bo było to puste jajo płodowe. Morze wylanych łez i ciągłe pytanie „dlaczego ja”?  Dopiero teraz zaczynam rozumieć że po prostu może to nie był ten czas i Bóg chciał inaczej. Co miesiąc byłam zawiedziona że się nie udało aż w końcu test pokazał dwie piękne kreseczki, aktualnie czekam na wizytę u lekarza i wierzę w to, że tym razem wszystko się dobrze pouklada i za niecałych 9 miesięcy będę mogła przytulić nasze maleństwo. Bardzo proszę o modlitwę za to żeby ciąża rozwijała się prawidłowo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Monika: Dwie piękne kreseczki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Moniko, nic nie piszesz o swojej modlitwie? Czy modliłaś się nowenną pompejańską? Powierz wasze Maleństwo opiece Bożej, módl się do Maryi o Jej wstawiennictwo. Życzę Wam wszelkich łask Bożych, a zwłaszcza upragnionego Maleństwa 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?