Magda: Jezus żyje i jest Królem

Dzięki odmówieniu Nowenny Pompejskiej i wstawiennictwu Maryji spotkałam Boga Żywego i zostałam obdarowana wieloma darami Ducha Świetego , udało mi sie uczestniczyć w rekolekcjach dzięki którym moja wiara została pogłębiona i umocniona , dziękuje Maryjo , Bogu Niech Bedą Dzięki , Jezus żyje i jest Królem
Read More

Marcin: Moje niezauważone dzialanie Maryji

Postanowiłem kupić tę gazete i przeczytać ten artykuł o tej nowennie pompejanskiej następnie kupiłem broszurke jak ją odmawiać . Z poczatku postanowiłem jej nie odmawiać ponieważ miałem obawy że nie podołam odmawiajac ją.
Read More

Halina: Dziękuję Ci

Szczęść Boże pragnę podzielić moimi świadectwami z odmówionych jednocześnie dwóch Nowenn Pompejańskich odmawiałam w intencji moich córek .Mateńka Najświętsza wyprosila dla nich łaski za co jestem bardzo wdzięczna . Na owoce następnej Nowenny którą skończyłam w grudniu 2017 r .
Read More

Beata: Po raz trzeci z Najświętszą

Jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny. Pierwsza intencja odmówiona w styczniu 2017r, byla o zdrowie,ponieważ dowiedzialam sie że mam zmiany nowotworowe w szyjce macicy. Na szczescie lekarze w porę zdiagnozowali moj przypadek i przeszlam zabieg. Wiem że dzięki wierze i nadziei otrzymanej z góry tak się to potoczyło.
Read More

Krystyna: „Palec Boży”

Nowennę odmawiam z przerwami ok. 2 lata.Otrzymałam wiele łask,, chociaz nie wszystkie zostały wysłuchane ale Maryja nie zostaje obojętna na nasze modlitwy. O.d dawna cierpiałam na bóle pleców, leczono mnie na korzonki ,zwyrodnienie kręgoslupa .itp ale pomagało tylko na chwile.Az zabolał mnie palec u ręki. W ciągu kilku godzin ból był okropny ,ręka spuchła .Smarowanie maściami nie pomagalo więc udałam się do lekarza.Podejrzewał dnę moczanową i zlecił badanie moczu i usg jamy brzusznej i antybiotyk.
Read More

Magdalena: Po prostu zaufać

Szczęść Boże!
Odmówiłam w życiu 3 Nowenny (niedługo zacznę 4), ciężko mi wypowiedzieć się na temat efektów.
Jeśli chodzi o 1, to otrzymałam znak (również wymodlony), który był obietnicą, że moja prośba zostanie wysłuchana, wierzę, że tak będzie, w odpowiednim dla mnie czasie.2 dotyczyła łask i szczęścia dla osoby, z którą właściwie nie mam kontaktu, więc trudno mi powiedzieć, jakie zmiany zaszły w jej życiu, ale wierzę w dobroć Mateczki i w to, że zajmie się tą osobą.
3 dotyczyła nawrócenia mojego taty. Na razie nic się nie zmieniło, tata wciąż jest bardzo daleko od Boga, ale ufam, że w końcu nadejdzie ta chwila, kiedy On przemieni jego serce.

Jeśli chodzi o mnie, to modlitwa przyniosła mi spokój, oprócz tego poczułam taki „głód modlitwy”, bardzo często czują silną potrzebę rozmowy z Bogiem, wzrosło też moje zainteresowanie sferą duchową. Mam momenty, kiedy działa zły i kiedy mam poczucie, że grunt chwieje mi się pod nogami, ale wtedy bardzo często przypominam sobie te wszystkie dobre chwile w życiu, które dał mi Bóg, przypominam sobie również o tym, że całe moje życie jest pod Bożą kontrolą i że mam po prostu Mu zaufać.
Oprócz tego Bóg „natchnął” mnie do pójścia na mszę św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie i już kilka razy dostałam ogromną łaskę spoczynku w Duchu, który umocnił mnie w wierze i zaufaniu do Boga oraz pokazał jak bardzo Bóg mnie (nas) kocha.

Za to wszystko – chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?