Bożena: Maryjo, dodajesz piękna mojemu życiu

W połowie stycznia zaczęłam moją pierwszą Nowennę Pompejańską. Zacznę jednak od innej sprawy. W listopadzie 2014 roku odszedł do Pana mój 22 letni syn. Wiele lat zmagaliśmy się z problemem uzależnienia od narkotyków. Gdy zawiodły ludzkie środki poleciłam i oddałam mojego syna Panu Bogu. Modliłam się wciąż, pielgrzymowałam, prosiłam innych modlitwę, modliło się o Szymona wiele osób.
Read More

Anna: zdrowie syna

Syn od przeszło 2 lat ma zdiagnozowaną poważną chorobę jelit. Pierwszy rzut choroby w 2013 roku został opanowany dość szybko (modliłam się o uzdrowienie m.in. nowenną pompejańską). Stan zdrowia syna wydawał się dość dobry, jednak wiosną tego roku nastąpiło załamanie. W czerwcu diagnoza była jednoznaczna- ciężki nawrót choroby. Przeczytaj Anna:...
Read More

Małgorzata: przyśniła mi się Matka Boska uśmiechnięta

Witam,chciała bym pochwalic sie moim swiadectwem.O nowennie powiedziała mi moja starsza siostra ktora jest bardzo religijna i prowadzi zycie zwiazane z wiara i pracuje tez w grupie Pro Live-obroncy zycia.
Read More

Maciej: Spowiedź, zerwanie związku niesakramentalnego

Dzisiaj, pierwszy dzień po zakończonej Nowennie, byłem​ u spowiedzi i otrzymałem rozgrzeszenie. Zaczynam nowe życie...
Read More

Monika: Ziarno zostało zasiane

Po raz kolejny za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej stał się w moim życiu cud. Pierwszy raz modlitwa ta pojawiła się w moich rękach "przypadkowo" (oczywiście wiem, że to nie był przypadek) w momencie, kiedy dowiedziałam się, że u mojej mamy zdiagnozowano szpiczaka. Jeszcze w trakcie odmawiania nowenny okazało się, że diagnoza się nie potwierdziła, co było o tyle zaskakujące, że pierwsze badanie było z tych najbardziej specjalistycznych i bardzo dokładnych.
Read More

Iga: Powrót do kościoła

To niesamowite! Nasza córka wyjeżdżając za granicę odeszła od praktyk religijnych. Nawet przyjeżdżając w odwiedziny do domu nie uczestniczyła we Mszy Św. niedzielnej czy świątecznej. Bardzo cierpiałam z tego powodu, bo ją kocham. Poprosiłam o pomoc Matuchnę i już w pierwszym dniu modlitwy dziękczynnej zadzwoniła, aby mi powiedzieć, że uczestniczyła w Liturgii Wielkiego Piątku i była obecna na uroczystej Mszy Św. w Wielkanoc. Zaraz upadłam na kolana i dziękowałam Bogu i Maryi. Wierzę, że wróci do Boga, wiary swoich przodków i zrozumie, że z Nim łatwiej żyć i być szczęśliwym, bo On jest MILŁOŚCIĄ.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

12 komentarzy do "Iga: Powrót do kościoła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Niech Jezus i Maryja prowadzą Twoją córkę i całą rodzinę!

Iga
Gość

Dziękuję Ewo za dobre słowo. Pozdrawiam.

Maria II
Gość
Maria II

Szczerze się cieszę,wiem jaki to wielki ból , gdy dziecko odejdzie od P.Boga- modlę się piąty rok o nawrócenie Syna i wierzę,że Matka Boża wstawi się w tej intencji do Pana.

Iga
Gość

Mario! Bądź cierpliwa. Pan Bóg zadziała ze swoją łaską w odpowiednim momencie. Pozdrawiam.

Maria II
Gość
Maria II

dzięki

enia
Gość

Mario porozmawiaj tak od serca z o.Pio, wiesz ten Świety ma swoje sposoby zaprowadzić do konfesjonału, do kościoła. Znajomą o.Pio zaprowadził do konfesjonału, miała długie „wczasy” od kościoła.
Najwyżej Michał kuksańca dostanie od o.Pio,na pewno masz zdjecie o.Pio, na internecie są zdjecia archiwalne, wybierz sobie i zaufaj temu Świętemu, znajdzie sposób przyprowadzić do Jezusa

anonim
Gość
anonim

Ja modlę się o nawrócenie męża do Boga i kościoła.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Córką powróci do Kościoła szybciej,niż Pani oczekuje:) na emigracji Kościół,nasze polskie msze,Jezus i Maryja są jedyną ostoją w codziennych obowiązkach i okazją do spotkań z ludźmi.Jeśli córka ma szczęście i parafię np.ze wspólnotą w Duchu Świętym,to wrośnie w tą strukturę.Napisałam to z doświadczenia i emigracji właśnie 🙂 z Panem Bogiem

Iga
Gość

Kasiu! Dziękuję Ci za dobre słowo, dające nadzieję. Córka upodobała sobie parafię ale nie w miejscu zamieszkania, lecz w miejscu pracy u niemieckim Kapucynów. Modlę się o dary Ducha Świętego dla niej i wszystkich emigrantów. Pozdrawiam. Szczęść Boże!

Karolina
Gość
Karolina

Proszę o modlitwę w intencji męża by przestał ignorować Boga w sakramentach św

Iga
Gość

Karolino! Pan Bóg prowadzi różnymi drogami do celu. Czasem trzeba długiego czasu, cierpliwości i modlitwy z poddaniem się woli Bożej, jednak Bogu zależy na każdym człowieku, dlatego nie poddawaj się tylko wierz i módl się. Pozdrawiam.

Karolina
Gość
Karolina

Dziękuję za dobre słowo.Igo codziennie zawierzam moja rodzinę Bogu.Zwlaszcza męża . Chociażby jestem w trakcie odmawiania 4nowenny 24dn.Masz rację potrzeba czasu ja bym chciała juz brak mi cierpliwości.I tak Pan działa stopniowo uzdrawia moja rodzinę .Mąż nie pije ,leczy się .Bóg też przemienia moje serce.Matka Boza depcze węża.

Obrazki z nowenną pompejańską?