Ewa: Tobie Panie zaufałem, nie zawiodę się

Zakończyłam,właśnie trzecią Nowennę Pompejańską.
Pierwszą odmówiłam w intencji rozwiązania naszych kłopotów finansowych.W obecnej chwili mam pracę,której szukałam bezskutecznie przez kilka lat nasze kłopoty rozwiązują się powoli z dnia na dzień.Modliłam się w intencji moich dzieci ,aby nie zgubiły drogi do Chrystusa.Teraz starszy syn z synową należą do Oazy Rodzin i angażują się w życie parafii.Świecą dobrym przykładem dla swojego synka a mojego wnusia.
Każdego dnia doświadczam opieki Matki Najświętszej a Nowenna nauczyła mnie zaufania do Chrystusa.Bezgranicznego zaufania.
,,Tobie Panie zaufałem ,nie zawiodę się na wieki, i ,,Jezu Ufam Tobie,,-stało się mottem mojego życia.

KASIA: Moja Wiara!

Moi drodzy, wiem napewno ze odkad zaczelam sie modlic do Krolowej Rozanca Swietego w intencji zdrowia mojego taty, moje zycie i wiara calkowiecie sie zmienila! Od pierwszego dnia odmowiania modlitwy odczuwam opieke! Dzisiaj zaczynam 3 Nowenne. Przeczytaj KASIA: Moja Wiara!
Przeczytaj

Beata: pragnę Ci Matko Pompejańska podziękować z całego serca

Kolejny raz pragnę podziękować Matce Bożej za wysłuchane prośby. Tym razem modliłam się o zdrowie dla siebie, gdyż po ciężkim porodzie czułam się bardzo źle i prawie rok dochodziłam do siebie. W tej intencji odmówiłam trzy Nowenny Pompejańskie. Przeczytaj Beata: pragnę Ci Matko Pompejańska podziękować z całego serca
Przeczytaj

Małgorzata: Wysłuchane prośby i opieka Matki Bożej

Już dawno powinnam złożyć to świadectwo ale jakoś tak mi zeszło a jest to moje trzecie świadectwo jakie tu zamieszczam.Odmówiłam kilka nowenn i zauważyłam że wokół mnie jest mnóstwo ludzi którzy potrzebują modlitwy a ja kończąc jedną odczuwam potrzebę rozpoczęcia kolejnej nowenny.
Przeczytaj

Roman: Zabieg usunięcia torbieli

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. 3 lata temu nagle zaczął boleć mnie ząb. Mijały dni a ból nie mijał a wręcz się nasilał. Był to jednocześnie czas gdy zamieszkałem w nowym mieście, nie znalem tutejszych lekarzy. Zwróciłem się o pomoc do Matki Bożej. Początkowo tak własnymi słowami. Opatrzność Bożą zaprowadziła...
Przeczytaj

Marta: Opieka na emigracji

Ponad 2 lata temu postanowiliśmy z mężem wyjechać na jakiś czas za granicę, w obliczu problemów, jakie przysporzyła nam pewna osoba z rodziny. Przed wyjazdem mieliśmy wiele obaw i z własnej woli nie opuścilibyśmy nigdy ojczyzny, ale rozeznaliśmy, że w tej sytuacji to będzie najlepsze wyjście. Dużo modliliśmy się przed wyjazdem o to, by postępować mądrze i spotkać dobrych ludzi.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
nieznajoma Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
nieznajoma
Gość
nieznajoma

Tam było „Tobie Panie zaufałem ,nie zawstydzę się na wieki” a nie „Tobie Panie zaufałem ,nie zawiodę się na wieki”