Agnieszka: Dziękuje za pracę

Jestem winna podziękowania Matce Bożej Rózańcowej z Pompejów, za wysłuchanie mojej prośby. Modliłam się w intencji znalezienia stałej pracy, którą dostałam po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej.Przeczytaj Agnieszka: Dziękuje za pracę
Read More

M.: Wdzięczna jestem Maryi

Wdzięczna jestem Maryi za wstawiennictwo i wierzę, że pomoże mi jeszcze niejeden raz.
Read More

Paula: Jest tak wiele spraw , które powierzam Matce Boskiej

Witajcie , pisząc to świadectwo chciałbym podzielić się nim z Wami ,ale przede wszystkim serdecznie podziękować Matce Boskiej za kolejne wysłuchane nowenny.
Read More

Ewelina: Moja córeczka widzi !!!

Byliśmy załamani. Wtedy rozpoczęliśmy z mężem Nowennę o dar widzenia dla naszej córki. Bardzo szybko po rozpoczęciu modlitwy dowiedzieliśmy się o rehabilitacji wzroku, o której nigdy wcześniej nie słyszeliśmy. Lekarze również nas nie poinformowali o takiej możliwości.
Read More

Monika: Wielkie i małe cuda

Szczęść Boże ! Chciałam podzielić się z Wami moim świadectwem. Obiecałam sobie ze gdy zakończę Nowenne to na pewno je napisze i pisze. Zacznę od tego ze tak naprawdę na Nowenne Pompejańska trafiłam przypadkowo będąc u znajomej gdy w moim życiu działo się źle. Powiedziała bym sobie obejrzała świadectwo pewnej kobiety na YT wiec postanowiłam ze obejrzę. Po obejrzeniu tego świadectwa coś mnie ruszyło i stwierdziłam ze muszę spróbować chociaż. I spróbowałam. Dużo czytałam świadectw bardzo rożnych które również mnie motywowały do tego by spróbować i spróbowałam. Zaczęło się u mnie w sumie od rozstania z chłopakiem.. pogubił się i stwierdził ze nie chce mnie ranić to nie ma sensu itd..
Read More

Dominika: Zmiana pracy

Obiecałam Mateńce, ze złożę świadectwo za wszystko co od niej otrzymałam i za to, ze nigdy mnie nie opuściła. Nie jestem w stanie opisać wszystkiego, wspomnę o ostatnich wydarzeniach.
Pracowałam w firmie, w której byłam bardzo źle traktowana. Codziennie jadąc do pracy płakałam i błagałam Matkę Boska o to, żeby mnie wyrwała z tego bagna. Szukałam innej pracy, ale nie mogłam znaleźć. W końcu złożyłam wypowiedzenie, nie mając nowej pracy, byłam bliska załamania nerwowego. Cały czas modliłam się Nowenna Pompejańską i wierzyłam, ze coś znajdę i że nie zostanę bez pracy. I udało się, w ciągu paru tygodni zatrudniono mnie w innej firmie. Mam sympatycznych kolegów, szefa i jestem zadowolona.
Wiem, ze wszystko to zawdzięczam Matce Boskiej i Jezusowi. Do niego tez codziennie się modle słowami « Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij ». Zachęcam Was wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej, modlitwy do Jezusa, a rodzicom pragnącym dziecka polecam również modlitwę do św. Dominika.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!