Wojtek: miałem spokój wewnętrzny

Chciałbym podzielić się z wami moim świadectwem nowenny, którą odmawiałem w intencji znalezienia satysfakcjonującej pracy. Dodam, że jestem tuż po studiach i o pracę w moim zawodzie jest naprawdę ciężko.Przeczytaj Wojtek: miałem spokój wewnętrzny
Read More

Teresa: Skarbek z nieba

Chcialam podzielic sie naszym cudem wymodlonym miedzy innymi dzieki NP. Jestesmy malzenstwem od 12 lat,po slubie wyjechalismy za granice by spelnic swoje marzenia wlasny dom itp.gdyz procz wzajemnej milosci nie mielismy nic.Zatem macierzynstwo odsunelismy na dalszy plan. Po kilku latach ciezkiej pracy marzenia udalo sie spelnic tylko ze nie bylo...
Read More

Janina: O szczęśliwą operację i cud powrotu do zdrowia

Nowenna odmawiana od 1 dnia nowego roku była moją 5 nowenną. Intencja jak w tytule. Ta modlitwa przynosiła efekty z każdym dniem jej odmawiania. Syn miał mieć kolejną operację w póżniejszym terminie, jednak została przyspieszona /przypadek?/, operacja bardzo poważna /usunięcie jelita grubego/ przebiegła bez najmniejszych komplikacji.
Read More

J: To dopiero 7 dzień a już widać Boskie Działanie!!!!

Wierzę,że Bóg przez wstawiennictwo Matki da wszystko co bedzie zgodne z Jego Wolą!!!
Read More

Alicja S: Mateczko dziękuję!!! Tato jest już z Tobą…

Chciałabym podziękować również i na tej stronie kochanej Mateczce za wysłuchanie prośby.14 lutego 2014 dowiedziałam się, że mój Tato ma nowotwór i że są już przerzuty. To był dla mnie szok, Tato miał 60 lat i bardzo chciał żyć. Następnego dnia po tej strasznej wiadomości zaczęliśmy z mężem modlić się...
Read More

Cud różańca w Pompejach (video)

Dwa dni temu wydarzył się nadzwyczajny cud różańca w Pompejach. Tego bezwietrznego dnia nagle bardzo mocno zaczął poruszać się ciężki stalowy różaniec w ręce Matki Bożej na szczycie Sanktuarium Królowej Różańca.

Zjawisko obserwowali pielgrzymi a informacja o cudzie obiega świat. Czy to znak od Dziewicy Pompejańskiej? Czy to szczególne wezwanie do modlitwy w dniu, kiedy potęgi tego świata starły się w Syrii?

Włoski portal „Il Messengero” cytuje pewną 93-letnią staruszkę, która mieszka w Pompejach: „Matka Boża chce nam przekazać wiadomość” i dodaje, że nigdy w życiu czegoś takiego nie widziała.

Zjawisko widać na poniższym nagraniu. Nie traktujmy tego jak sensację, lecz ufnie weźmy różańce w dłonie i módlmy się o pokój na świecie. O to Maryja prosi nas nie od dziś!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Cud różańca w Pompejach (video)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jakub
Gość

Królowo Pokoju módl sie za nami

ewa
Gość

Dziewico Pompejańska miej mnie w opiece!!!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Niesamowite

MK
Gość

Krolowo Rozanca Swietego miej nas wszystkich w swojej opiece.Dziekuje za to całym sercem.Amen.

Bozena
Gość
Bozena

Niesamowite! Uwazam, ze Matka Pompejanska dala znak , ze moze sie cos wydarzyc . To tak jakby powiedziala wezcie rozaniec do reki i modlcie sie ! Czyzby jakas przestroga , a wszyscy wiemy ile zla dzieje sie na swiecie .Modlmy sie o pokoj!!!

Asia
Gość

Maryja czuwa nad nami to jest dowod na to.

andzelina
Gość
andzelina

Królowo Różańca módl sie za nami.. Amen

Barbara
Gość
Barbara

Matko Boska najcudowniejsza miej mnie w swojej opiece!

Obrazki z nowenną pompejańską?