Dominika: Pomoc w każdej sprawie

Nowenne odmawiam od maja 2017...od tamtej pory wiele sie zmienilo, skonczylam z grzechem nieczystosci, wyspowiadalam sie z tego wreszcie, gdyz wczesniej sie po prostu wstydzilam mowic ksiedzu takie rzeczy...cale swoje zycie powierzam Bogu I Maryji.
Read More

Renata: Uzdrowienie dziecka z choroby nowotworowej

Od samego początku odmawiania Nowenny Pompejańskiej czujemy pomoc i łaskę Matki Bożej Pompejańskiej. Otrzymaliśmy od Maryi największą łaskę-cud uzdrowienia naszej córeczki.
Read More

Agnieszka: Niesamowita moc nowenny

Aktualnie odmawiam 7 albo 8 nowennę, 3 pierwsze nowenny zostały wysłuchane, pozostałe niestety nie. Mam teraz znów bardzo trudny okres i niesamowicie potrzebuję pomocy Maryjii. Co prawda modlę się drugi w tej samej intencji, raz Maryja pomogła mam głęboką nadzieję, ze teraz także nie zawiedzie.
Read More

Alicja: Upragniona praca

Na wstępie chciałam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za świadectwa, które mnie bardzo umacniały podczas odmawiania Nowenn Pompejańskich. Jestem w trakcie odmawiania 8 Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą zaczęłam 05.10.2014 roku /nie był to przypadek/ w intencji męża o częstą spowiedź, przyjmowanie komunii św, i uczęszczanie we mszy św. w każdą niedzielę. Modlitwa...
Read More

Małgorzata: Dziękuję Maryjo za opiekę nad nami

Szczęść Boże! Z całego serca pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wszystkie łaski, którymi obdarzyła mnie i moich najbliższych. Nie zrażają mnie przeszkody i kuszenia Złego. Odmawiam z ufnością 3 NP i choć nie zawsze otrzymuję to o co proszę i tak otrzymałam już znacznie więcej, niż się spodziewałam! Dzięki modlitwie doświadczam nieustającej przemiany serca, wewnętrznego spokoju, wyciszenia i codziennych małych cudów. Wszystkie niepokoje i troski zawierzam Maryi ufając, że Najświętsza Panienka zna najlepsze rozwiązanie.
Read More

Beata: Po raz trzeci z Najświętszą

Jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny.
Pierwsza intencja odmówiona w styczniu 2017r, byla o zdrowie,ponieważ dowiedzialam sie że mam zmiany nowotworowe w szyjce macicy. Na szczescie lekarze w porę zdiagnozowali moj przypadek i przeszlam zabieg. Wiem że dzięki wierze i nadziei otrzymanej z góry tak się to potoczyło.Druga nowenna odmówiona we wrześniu 2017r to prosba o dar potomstwa dla mnie i męża. Ponieważ jesteśmy młodym małżeństwem i niestety od 1.5 roku staramy się o dzidziusia. Prośba jeszcze nie zostala wysłuchana bo może Bóg ma dla Nas inny plan. Ale otrzymaliśmy inne łaski jak pogodzenie się po ponad roku z własną siostrą, nowa praca oraz spokój ducha.
Aktualnie odmawiam trzecią nowenne i mam nadzieje że przyjdzie i czas na wysłuchanie tej intencji.
Pamiętajmy Dobry Bóg ma dla każdego jakiś plan 😉

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Beata: Po raz trzeci z Najświętszą"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia. D
Gość
Kasia. D

Bogu niech będą dzięki! Mam pytanie: Czy mogę odmawiać Nowennę Rozwiązującą węzły w intencji rozwiązania węzłów pomiędzy mną a moim byłym chłopakiem, byśmy mogli bez żadnych krzywd i wzajemnych pretensji mogli żyć nie jak wrogowie, a przynajmniej znajomi. Jest między nami źle, a wzajemne pretensje prowadzą do większych problemów. Mieszkamy w tej samej wsi, więc dobrze byłoby dobrze żyć. Czy mogę modlić się w tej intencji?

Aneta
Gość

Oczywiscie ze tak! 🙂

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?