Beata: Podziękowanie dla Mateńki

Z głębi serca pragnę podziękować Naszej Mateńce za łaski , które otrzymała nasza rodzina za Jej pośrednictwem. Już od jakiegoś czasu modlę się Nowenną Pompejańską , prosiłam min. o wyjście z długów i to się dzieje ,o dobrą stałą pracę dla męża i ją otrzymał , prosiłam też , żeby...
Read More

Kasia: Maryja przypomniala mi moje nie wyspowiadane grzechy z młodości

Zawierzcie swoje zycie Maryji i Jezusowi i modlcie sie, a Oni beda ciagle opiekowac sie i czuwac nad nami. Krolowo Rozanca Swietego modl sie za nami... Jezu ufam Tobie
Read More

Grzegorz: Umocniona wiara, nadzieja i miłość

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica. Pragnę i ja złożyć swoje świadectwo z omawianych nowenn. Mam za sobą odnowione 2pełne nowenny a przerwanych z własnej słabości zapominalstwa, lenistwa lub działania złego chyba z 6 lecz trwam przy Bogu,Jego Synu i Naszej Niebieskiej Mamie.
Read More

Marysia: Na pewno wiele pokoju w sercu

Co dała mi ta modlitwa??? Na pewno wiele pokoju w sercu, chroniła przed grzechami ciężkimi, Maryja organizowała mi obowiązki, wszystko zdążałam wykonać i casem jeszcze iwęcej niż musiałam. Jest to zatem argument dla tych, którzy twierdzą, że nie znjadują czasu na modlitwę.
Read More

Marzena: Nawrócił się mój syn dla którego myślałam że nie ma ratunku

Później nawrócił się mój syn dla którego myślałem że nie ma ratunku.Szatan działa obok niego ale widzę jak Matka Boża chroni go swoim płaszczem.
Read More

Anna: Dar pracy

Piszę to świadectwo, ponieważ chcę podziękować Królowej Pompejańskiej za to, że wysłuchała mojej prośby o znalezienie pracy. Pewnego dnia moja mama powiedziała, że znalazła ofertę w internecie i powiedziała mi, żebym wysłała tam swoje CV.Wysłałam je bez większego przekonania. Moim zadaniem nie spełniałam postawionych wymagań. Zupełnie się nie spodziewałam, że to właśnie tam znajdę pracę. To Ona, Królowa Pompejańska dała znak mojej mamie. Bardzo dziękuję Ci, Królowo Różańca Świętego za to i inne łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: Dar pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Asi
Gość

🙂 Powodzenia w pracy! Chwała Panu

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!