Bartosz: Zmieniłem się bardzo, jestem lepszym człowiekiem

Moja poznanie nowenny pompejańskiej zaczęło się na początku lipca , byłem wtedy człowiekiem bardzo zniszczonym duchowo , bardzo dużo przeklinałem , piłem i paliłem . Kiedy zacząłem odmawiać nowennę pompejańską to na początku zastanawiałem się jak to się odmawia i myśli na pewno nie dasz rady patrz ile tego jest ale z każdym dniem było coraz lepiej , przestałem palić , pić i przeklinać, zaczynało mnie nawet denerwować jak ktoś przeklinał koło mnie albo palił , a co najważniejsze każdego dnia sam wracałem do różańca i nie czułem żadnego przymusu bo nie wyobrażałem sobie dnia bez różańca . I zacząłem odmawiać nie tylko nowennę pompejańską ale również różaniec do najdroższej krwi Jezusa Chrystusa .
Read More

Małgosia: W połowie części błagalnej pierwsze dobre wiadomosci

Moje zycie nie zawsze bylo uslane różami,ale ostatni okres byl wyjątkowo ciężki. Problemy finansowe przerosly moją rodzinę. Znikąd pomocy.
Read More

E: Wewnętrzny spokój

Na początku chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobom zamieszczającym swoje świadectwa na tej stronie. Często je czytam i są dla mnie dużym umocnieniem, ponieważ pokazują ogromną siłę wiary i modlitwy. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki, lecz na początku stwierdziłam, że to nie dla mnie. Jakoś nigdy nie przepadałam za...
Read More

Basia: Siła modlitwy

Matka Boska sprawiła, że jestem innym, szczęśliwym człowiekiem. Wiem, że w życiu może być jeszcze różnie ale dziękuję Maryi za to co dla mnie zrobiła i wiem, że będę jeszcze odmawiała kolejne nowenny.
Read More

Agnieszka: Prośba o uratowanie małżeństwa

Pracujemy nad naszą miłością, bo miłość to zadanie. Zawierzyłam siebie i swoją rodzinę w opiekę Matce Bożej,dziękuję Ci kochana Matko Boża że tak bardzo nas kochasz.
Read More

Alicja: Zmiana życia

Szczęść Boże piszę to świadectwo o wiele za późno. O Modlitwie Różańcowej dowiedziałam się 2 lata temu, w chwili gdy moje życie rodzinne było koszmarem. Pierwszą NP odmawiałam z prośbą o uzdrowienie relacji z mężem, z którym rozwiedliśmy się 3 lata wcześniej. Zależało mi na naszym porozumieniu, bo mamy dwóch synów i zawsze marzyłam o szczęśliwej rodzinie. Było ciężko, ale nasze relacje poprawiły się. Gdy myślałam, że to co najtrudniejsze minęło zły uderzył, moja mama (nietolerowana przez byłego męża) załamała się nerwowo. Pomocy dla niej szukałam wszędzie, ale paradoks polegał na tym, iż osoba chora, miała wyrazić zgodę na leczenie, a jeżeli nie to mogłam rozpocząć drogę sądową by jej pomóc. Byłam u kresu sił, zaczęłam 2 nowennę pompejańską i w połowie części dziękczynnej stała się rzecz niewyobrażalna. Moja mama trafiła do szpitala, została objęta procesem leczenia i wróciła do zdrowia psychicznego. Wierzę, że to Matka Najświętsza wyprosiła mi te łaski, to ona prosiła, aby Jej Najukochańszy Syn wyprosił mi miłosierdzie Ojca Niebieskiego.
Przepraszam Mateńko, że piszę świadectwo dopiero teraz. Obecnie moja sytuacja jest nadal trudna, straciłam pracę, mam problemy finansowe, co też spowodowało ponowne bolesne działania mojego byłego męża. Przy tej nowennie zły działa częściej i z większą siłą. Nowennę rozpoczynałam 3 razy, wiele razy miałam chwilę zwątpienia. Wiem, że Ty Matko nigdy nie jesteś obojętna, więc proszę strzeż mnie i ufam. że teraz tak jak i wcześniej będziesz mieć mnie w opiece. Wierzę, że niedługo bo 22 kwietnia kiedy kończę Nowennę (22 – to dzień Św. Rity), którą również prosiłam o wstawiennictwo obok Św. Józefa, Św. Cherbela, Św. Tadeusza Judy, Św. Antoniego, Św. Jana Pawła II i wielu innych podziękuję Matce Najświętszej za jej obecność i opiekę. Wiem, że to nie będzie moja ostatnia Nowenna, gdyż Mateńka kocha nas i chce naszej obecności. Matko Najświętsza dziękuję że jesteś.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!