Grażyna: Walka idzie o to jak wyglądać będzie jego życie …

W moim życiu jak w życiu wielu osób pojawiają się różne problemy i trudności starałam się je rozwiązywać tak jak umiałam, ale często nie przynosiło to oczekiwanego efektu. Od momentu , gdy uczestniczyłam w rekolekcjach ewangelizacyjnych Odnowy w Duchu Św. , a było to w Roku Wiary ( co uświadomiłam sobie później) moje życie zaczęło płynąć w świetle Ewangelii.To w niej znajdowałam konkretne wskazówki na każdy dzień. Zaczęłam słuchać katolickich mediów, kupować i czytać katolickie książki, słuchać homilii, które znajdowałam w internecie.To właśnie w radio profeto usłyszałam o Nowennie pompejańskiej z ust młodego mężczyzny , który mówił o swoim życiu , które nagle się załamało.
Read More

Marek: Podziękowanie Matce Bożej!

Pragnę podziękować Matce Bożej,Królowej Różańca Świętego ,Panu naszemu Jezusowi Chrystusowi za pomoc i opiekę w trudnych chwilach. Z powodu wypadnięcia dysku w kręgosłupie mam 28lat(rwa kulszowa)oraz złego stanu całego kręgosłupa strasznie cierpiałem ,po odmówieniu nowenny pompejańskiej mój stan się znacznie poprawił :) Bądź uwielbiony Jezu.(wcześniej ledwo chodziłem.
Read More

Ewa: Nowenna za choroby mężą i małżeństwo

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem, tak jak obiecałam Matce Bożej. Odmówiłam 2 nowenny: za uzdrowienie mojego męża psychicznie, fizycznie i duchowo (choruje na nerwicę natręctw myśli i codzienny ból ręki - czeka go operacja) oraz uzdrowienie mojego małżeństwa. W obu błaganiach, problemy nie zniknęły całkowicie, ale wyraźnie zmniejszyły się, zelżały. Wcześniej doszło już do tego, że wspólne życie było już prawie niemożliwe, teraz natręctwa zelżały na tyle, że da się to udźwignąć.
Read More

Gosia: wierzę!

Informacje o Nowennie Pompejańskiej znalazłam przez przypadek po powrocie z wizyty u św. Antoniego w Padwie. To byl 1 lipca... Od 2 lipca zaczęłam odmawiać Nowennę... Czasami było bardzo ciężko, nawał pracy, zmęczenie... Odmawianie nowenny sprawiło że się odprężałam i często w trakcie zasypiałam i kończyłam rano... Wytrwałam... Powinnam skonczyć...
Read More

Lena: Sesja

Najgorsze przedmioty zaliczyła na dobre oceny. Była to moja druga nowenna I muszę podkreślić że druga prośba została wysłuchana
Read More

Alexandra: Drugie dziecko

Dzień dobry. Chciałam wszystkich gorąco zachęcic do odmawiania Nowenny i pozostawić swoje świadectwo. Od 6 lat czekamy z mężem na drugie dziecko, mamy juz jednego syna. Drugie dziecko, myśleliśmy, że już nigdy nie będzie nam dane. Aż nagle znalazłam tę Nowennę. Myślałam, że próbowałam juz wszystkiego, została tylko modlitwa.Odmówiłam częśc błagalną i część dziękczynną. A ostatniego dnia części dziękczynnej test okazało się, że jestem w ciąży. Dla mnie to prawdziwy cud! Cud od Maryi! Teraz modlę sie tylko o zdrowie tego dziecka i wierzę, że również zostanę wysłuchana. Pamiętajcie, żeby nigdy nie zwątpic!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Alexandra: Drugie dziecko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu i Jego Matce, Maryi !

Marzena
Gość
Marzena

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych! Mateczka może dla nas uprosić wszystko ,jeśli tylko będziemy się gorliwie modlić i wierzyć. Po długich staraniach,z bardzo złymi wynikami męża i moja endometrioza dowiedzialam się ,ze jestem w ciąży, 5 dni przed zakończeniem części chwalebnej. To jest cud od Boga:)

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.