Karolina: Wakacyjna praca

witam pierwszy raz pisze świadectwo usłyszałam o nowennie pompejanskiej od teściowej bardzo chcialam znaleźć prace na wakacje bo jestem studentką zaczęłam ją odmawiac z pocZątku doszlam do wniosku ze moja prosba nie zostala wysłuchana ale po kilku tygodniach jednak znalazlam prace
Read More

Ewelina: Dziękuję Matko, dziękuję za wszystko!

Nowennę pompejańską odmawiam już od kilku lat. Zawsze były to sytuacje trudne, wręcz beznadziejne. Gdy problemem był brak pracy kogoś bliskiego, dostawał ją w ostatnich dniach odmawiania nowenny.
Read More

Lidia-Maria: Choroba powoli zanika

Od kiedy pamiętam Matka Boska zawsze towarzyszyła mi w trudnych chwilach . Była ze mną na maturze, na egzaminach. To dzięki Niej doświadczyłam jak cudownie być kochaną żoną , matką dwóch upragnionych i wymodlonych synów . Nadal ciężko mi o tym pisać, ale po wielu szczęśliwych latach nadszedł czas próby - choroba męża. Znów moje modlitwy powędrowały do Kochanej Mateńki.
Read More

Agnieszka: Tata wraca do zdrowia

Od dłuższego czasu czytuję wszystkie wpisy na stronie poświęconej nowennie pompejańskiej www.pompejanska.rosemaria.pl, co pozwala wzmocnić mi własną wiarę w skuteczność tej modlitwy. Rozpoczęłam nowennę w intencji taty, prosząc o jego zdrowie. Tato jest chory na rozedmę płuc, ta choroba jest nieuleczalna. Nie pamiętam dokładnie, jaki to był dzień, ale w trakcie odmawiania nowenny na stronie internetowej zamieściłam intencję modlitewną o zdrowie ojca. Pamiętam, że parę osób zadeklarowało modlitwę za mojego tatę. Kiedy przychodziłam w odwiedziny do ojca, widziałam, jak bardzo męczyło go oddychanie. Każdy wysiłek powodował ataki duszności. Tato zawsze był podłączony do tlenu, bez którego nie funkcjonował.
Read More

Eska: Matka Boska obdarzyła mnie wielkim szczęściem

Witam wszystkich. Chciałabym wszystkim polecić Nowennę Pompejańską. Długo zastanawiałam się czy warto zaczynać, bo tak głupio mi było prosić o coś Matkę Boską w sytuacji, kiedy moja wiara ograniczała się tylko do niedzielnej mszy i czasem modlitwy wieczornej. Zdecydowałam się jednak spróbować i modliłam się o dobrego męża i ojca dla mojego syna.
Read More

Agnieszka: Wyleczona z choroby nowotworowej

Szczęść Boże.
Chciałabym bardzo podziękować Maryi za to, że zostałam wyleczona z choroby nowotworowej. O nowennie powiedziała mi koleżanka, krótko po tym jak dowiedziałam się, że mam guza w piersi. Postanowiłam odmówić nowennę o swoje zdrowie, ale w tym dniu dowiedziałam się również że moja koleżanka ma guza i przeżywa to samo co ja. Zdecydowałam więc, że pierwszą nowennę odmówię za nią, a drugą za siebie. Uważam to za cud, bo obie jesteśmy teraz zdrowe. U koleżanki guz okazał się po wycięciu łagodny, a ja przeszłam bezproblemowo całą terapię, nawet nie otrzymałam chemii, z której lekarze zrezygnowali w ostatniej chwili. Różaniec dał mi w tym bardzo trudnym dla mnie czasie ogromną siłę. Dziękuję Ci Mamo ukochana za opiekę i wielkie wsparcie, za to że mogę teraz cieszyć się życiem i nie myśleć już o tej chorobie. Wiem, że różaniec będzie mi towarzyszył do końca mojego życia. Odmówiłam też trzecią nowennę, o zdrowie dla mojej córeczki, którą leczymy z choroby pasożytniczej i wierzę, że Maryja również jej pomoże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agnieszka: Wyleczona z choroby nowotworowej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Agnieszko, pamietaj ze choroba nowotworowa to ‚efekt’ tego ze cos w organizmie jest nie tak – guz piersi – mozesz miec porblemy hormonalne, moga byc problemy z przeplywem limfu w okolicach piersi, nowotwor to salby uklad immunologiczny. poczytaj sobie jak teraz po leczeniu odbudowac organizm – jak przywrocic roznowage po chemii oraz jak pobudzac np ziolami uklad immunlogiczny (w necie masz opisy mieszanek ziołowych np dr roznaskiego i sama je sobie mozesz w domu zrobic). Na pasozyty rozniez polecam zioła 🙂 trzymaj sie ciepło, dbaj o siebie bardzo!

Maria II
Gość
Maria II

Życzę zdrowia-Chwała Panu i Jego Matce.M

akkw
Gość

Polecam Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, która jest również niezwykle skuteczna. Zachęcam do poszukania świadectw w internecie, których jest sporo.

Ania
Gość

Agnieszka dziękuję…

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.