Kasia: Ciąża i poród

Witam , to juz kolejne swiadectwo. Nie wiem ile nowenn juz odmowilam i nie jestem w stanie policzyc lask , ktore otrzymalam. Tym razem prosilam o spokojna ciaze i szybki porod. Moja pierwsza ciaza to byla trauma. Ojciec dziecka nas zostawil ,mialam wszystkie mozliwe bole, nudnosci , depresyjne mysli.
Read More

Grazia: Tylko z Maryją zwyciężymy

To już 20 NP i kolejne świadectwo. Pozwolę sobie na kontynuację współpracy z naszą Najlepszą z Matek. Walka o wiarę w rodzinie trwa jak również o małżeństwo sakramentalne dziecka które się pogubiło . Inne powierzone intencje są tak wspaniale wypełnione dobrem że trudno mi opisać wszystko i myślę że to trzeba przeżyć aby zrozumieć potęgę Różańca Maryi .
Read More

Maria: Dzięki Maryi spotkałam dobrych ludzi ma mojej drodze

Z jednej strony nowenna nie jest łatwa bo trzeba konsekwentnie odmawiać,dobrze zorganizować czas na modlitwę.Z drugiej daje dużą satysfakcje i jak będę na siłach myślę,że ponownie wrócę do tej cudownej modlitwy.
Read More

Magdalena: Łaska pracy!

Jestem w trakcie odmawiania 3 Nowenny Pompejańskiej .Prosiłam Matkę Najświętszą o pracę ponieważ nasza sytuacja była tragiczna nie mamy rodziców a więc pomocy znikąd.Teraz jest lepiej co prawda ja w dalszym ciągu jestem bez pracy ale BARDZO poprawiło się w pracy mojego męża.Wiem że to zasługa naszej MATEŃKI tylko ona...
Read More

Beata: Bijące serduszko

Witam, czuje ogromną potrzebę zostwienia tu swojego świadectwa potwierdzajacego nieskonczoną moc Nowenny Pompejańskiej. Wiem, po prostu czuje, ze to iż jestem teraz w ciazy, to zasługa Maryi. Jestem juz po dwoch stratach - ciąża obumarła i ciąża biochemiczna, mam hashimoto, przeciwciala ANA1 i ANA2. Niektorzy lekarze nie dawali mi szans...
Read More

Agata: Mój mały uśmiech Boga

Chciałam dać świadectwo o Nowennie nie do odparcia. Wszystkim mamom, które będąc w ciąży, dowiedziały się, że ich dziecko może być chore,mówię: Módlcie się do Królowej Różańca Świętego. Ona Was nie opuści. Moja córeczka miała mieć według lekarzy zespół Downa i chore serce (test Pappa 1:44) Nie wykonałam badań inwazyjnych. Całą ciążę odmawiałam Nowennę Pompejańską. Były chwile zwątpienia, strach i łzy, ale czułam, że Maryja mnie nie opuści. Już podczas kolejnych usg słyszeliśmy, że dziecko ma zdrowe serce. Teraz trzymam w ramionach dzieciątko, które jest okazem zdrowia, a mój poród trwał godzinę. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Bóg naprawdę jest wszechmocny. Maryja Królowa Różańca Świętego obdarzyła mnie i moją rodzinę wieloma łaskami, o które nie prosiłam. Uwierzcie, jak i ja uwierzyłam. Wszystkim mamom jeszcze raz mówię zaufajcie Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Agata: Mój mały uśmiech Boga"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Izabela
Gość
Izabela

Czy w tym świętym dniu, pełnym nadziei, radości i miłości, możemy pomodlić się za Karolinę? Ma 14 lat, choruje na białaczkę i umiera. Trafiłam na jej historię na stronie siepomaga.pl i prócz wsparcia finansowego oferuje za Karolinkę różaniec. Pomódlmy się, by Maryja pomogła jej rodzicom zebrać całą kwotę, to jeszcze jest dziecko i całe życie jest przed nią! https://www.siepomaga.pl/ocal-karoline

Izabela
Gość
Izabela

Moi drodzy, pomóżmy tej dziewczynie! Módlmy się za nią, by Maryja pomogła po swojemu w zbiórce pieniędzy. Nie chce, żeby rodzice Karoliny cierpieli w razie najgorszego. Wiem, jak to jest, bo moi wujkowie stracili w wypadku samochodowym swoją córeczkę, a kolega mojej kuzynki choruje na białaczkę. Módlmy się, by Maryja wstawiła się za Karolina i jej rodzicami oraz uprosiła dla nich siłę i walkę o zdrowie!

irena
Gość

ja sie tez pomodle ,a karolina jest imienniczka mojej corki,juz raz sie modlilam za malym chlopczykiem o ktorym mi wlasnie corka karolina powiedziala,nawet sobie nie wyobrazasz jaka to radosc dowiedziec sie ze rodzice chlopczyka zebrali pieniadze i chlopczyk jest po operacji i wraca do zdrowia,bezcenne

Izabela
Gość
Izabela

Chciałabym, żeby Karolina wyzdrowiała, żeby jej rodzice zebrali potrzebne pieniądze. Przecież to jeszcze dziecko, całe życie przed nią. Zawierzylam Karolinę Maryi, poprosiłam Maryję, by pomogła jej i jej rodzicom. Musi się udać! Choć nie zebrano nawet połowy, ale wierzę, że się uda!

irena
Gość

wiesz izabelo ja jak slysze ze ktos jest chory na ciezka nie uleczalna chorobe ,to boli mnie serce,ale jak slysze ze dziecko jest chore to serce mi peka z zalu,ja mialam szczescie ze moje dzieci urodzily sie zdrowe i nie byly kalekami i dziekuje codzien Panu Bogu za to i za to ze je wogole mam

Izabela
Gość
Izabela

Musi się udać! Dla Maryi nie ma rzeczy niemożliwych!!!!!!!! Karolina trzymaj się, módlmy się za nią różańcem, żeby Maryja dokonała cudu: uzbierania w 2 dni 800 tysięcy złotych. Ja wiem, że może to być niewykonalne, ale Maryja musi pomóc tej dziewczynie!!!!!!!

żona
Gość

Agatko, wiem co czułaś, gdy się dowiedziałaś o wynikach. Ja po kilkunastu latach zaszłam w upragnioną ciążę i lekarze twierdzili, że jest wysokie prawdopodobieństwo zespołu Downa u mojego synka. Ale ja się nie zgodziłam na inwazyjne badania tylko się modliłam i urodziłam zdrowego urwiska, Dziś ma 5 lat. Z Panem Bogiem

Maria II
Gość
Maria II

Czytam świadectwa i często opisywane są mylne diagnozy lekarzy-zespół Downa i koniec.Jeśli rodzice są niewierzący,jeśli nie zaufają Bogu,jeśli nie mają na tyle siły,żeby pokochać chore dziecko to dokonują jego zabójstwa i czy lekarze czują się odpowiedzialni?jak staną przed Bogiem?
Do Agaty i żony : gratuluję Wam zdrowych dzieci i równocześnie gratuluję niepodejmowania badań inwazyjnych,a Wasze Maluchy niech rosną zdrowo i mają piękne dzieciństwo.

żona
Gość

Dodam jeszcze, że urodził się mój synek urodził się w Boże Narodzenie.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?