Lucyna: Zaufałam Maryi

Chcialam zlozyc swiadectwo.O Nowennie dowiedzialam sie od kolezanki.Stwierdzilam ze nie mam o co sie modlic bo przeciez wszyscy sa zdrowi .I przerazaly mnie 3 rozance dziennie.Dopiero gdy zaczelam czytac swiadectwa uswiadomilam sobie jak wiele mi potrzeba.Pierwsza Nowenne odmowilam za corke i ziecia.O rozwiazanie problemow z praca.Wszystko zaczyna sie w tej...
Read More

Małgosia: cuda w moim życiu

Nowenne odmówiłam w intencji rozwiązania moich problemów zdrowotnych, abyśmy wraz z mężem mogli doczekać się cudu poczęcia i narodzin naszego upragnionego dziecka.
Read More

Ewelina: Cud poczęcia dziecka

Witam Wszystkich. Chciałabym podzielić się moją wielką radością z Wami i wesprzeć swoim świadectwem wszystkie pary, które starają się o potomstwo od dłuższego czasu. Niedawno zostałam szczęśliwą mamą uroczego chłopczyka. Jego narodziny były dla mnie najwspanialszym momentem w życiu i długo wyczekiwanym. Swoje starania o potomstwo zaczęliśmy z mężem ponad dwa lata temu. Niestety przez dłuższy czas nie udawało mi się zajść w ciążę. Po badaniach okazało się, że mam endometriozę.
Read More

D: Łaski

Teraz skończyłam odmawiać pierwszą Nowennę Pompejańską. Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej otrzymałam wiele łask. Teraz przechodzę ciężki okres poczucia bezsensu, dzięki wstawiennictwu Matki Najświętszej czuję, jak wiele łask Bóg daje każdego dnia. Otrzymałam szansę, a nawet wiele szans, jedną z nich jest znalezienie pracy.
Read More

Michael: Dziekuje ci Przenajświetsza Panienko…

Moi drodzy, Pragnę się podzielić z wami swiadectwem a jednocześnie historią człowieka zniewolonego przez pornografie, grzech samogwałtu.Przeczytaj Michael: Dziekuje ci Przenajświetsza Panienko…
Read More

Ada: Właściwa praca

Koncze odmawiać czwarta NP. Odeszlam z poprzedniej pracy w grudniu 2017r. nie mając innej oferty. Tę nowennę wyjatkowo zaczelam w konkretny dzien, 2 lutego i modlilam sie w intencji znalezienie dobrej pracy, a wlasciwie obrania właściwej sciezki zawodowej. W polowie lutego dostalam telefon, z firmy do ktorej nie składałam w ogole CV, z oferta pracy. Prace dostalam, atmosfera i ludzie w pracy sa wspaniali, a w glebi duszy otrzymałam pewnosc co chce robic w zyciu i jak rozwijać siebie i swoje talenty, ktore dostalam od Boga – dodatkowo pomagając innym. Od wielu lat szukalam swojej sciezki, Matka Boża juz na poczatku mojej modlitwy pomogla mi, po Wielkanocy zaczynam kolejna NP. Pomimo tego, ze nie modlimy sie zeby tutaj na Ziemi bylo nam dobrze, tylko zebysmy mogli byc zbawieni, to wierze ze Bog nas nie opuści tez w tych ziemskich sprawach, a dzieki modlitwie tylko sie do Niego zbliżymy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ada: Właściwa praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
KAsia
Gość

Dziękuję Ci za to świadectwo 🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.