Lidia: nawrócenie

Zamieszczam na tej stronie świadectwo już nie po raz pierwszy. Tym razem będzie krótkie i dotyczy nowenny,którą odmówiłam rok temu. Modlilam się o nawrócenie mojego brata.
Read More

Elżbieta: pozbyłam się lęków

Jak przychodzą złe myśli to staram się je odganiać jak ,,muchy latem,,.I planuje następny dzień z nadzieją ze Maryja mi pomoże.
Read More

Ewelina: Niełatwa modlitwa za brata

Zmawiam drugą nowennę w intencji mojego brata.Jest dobrym człowiekiem ale bardzo się pogubił.Nie odpowiednie towarzystwo i używki sprawiły że stał się nerwowy,opryskliwy,nie ma w nim radości życia.Pierwszą nowennę zmówiłam o przemienienie jego serca,teraz modlę się o lepszą pracę dla niego i dobrą żonę.Z całego serca wierzę że Maryja Pompejańska pomoże.
Read More

Monika 28: o dobrego męża i spokoj wewnetrzny

Witam :) odmowilam juz 2 nowenny. Pierwsza po tym jak moj byly chlopak zerwal ze mna po prawie 7 latach. W moim zwiazku z nim niby ukladalo sie dobrze, ale jednak cos nie gralo.
Read More

Małgorzata: Nasza przemiana

Szczęść Boże. Chciałam podzielić się ogromem łask , jakie otrzymałam za pośrednictwem Nowenny pompejańskiej. Poprzez tę modlitwę Maryja otwarła mi oczy, przez cały okres jej trwania doznawaliśmy z mężem bardzo wielu łask. Modliłam się o nawrócenie siebie i męża dodając przy tym słowa psalmu „Stwórz o Boże  w nas serce...
Read More

A może tak w maju: nowenna pompejańska lub fatimska? Dołączysz?

Moi drodzy, zaczyna się maj – miesiąc Maryi. To dobra okazja, by dołączyć do jednej z maryjnych nowenn, a takze aby pogłębić swoją więź z Matką Bożą? – Zobacz, jak!

Nowenna pompejańska!

W maju możemy zacząć nowennę pompejańską albo od uroczystości Matki Bożej Królowej Polski albo od święta pompejańskiego. Zapraszamy do jednej z nich: zapisz się teraz – nowenna od 3 maja albo od 8 maja.

Miesiąc z Maryją

Jeśli pragniesz lepiej poznać, pokochać i naśladować Maryję, to masz na to świetny sposób: miesięczne nabożeństwo wg św. Alfonsa Marii Ligouriego! Opiera się ono na dwóch filarach: modlitwie oraz poznawaniu Maryi w jej licznych cnotach, przywilejach i wezwaniach. Wysiłek duchowy podjęty do jego odprawienia nauczy nas dobrze modlić się o potrzebne łaski i pozwoli w pełni zaufać tej najlepszej z Matek.

Maj to doskonała okazja, aby je zacząć! Nabożeństwo pięknie wydane można zamówić tutaj.

Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej

Nowenna dziewięciodniowa przed świętem majowym. Zapisujemy się wcześniej – tutaj!

Nabożeństwo pierwszych sobót

Nabożeństwo różańcowe, co sobotnie, napisane przez bł. Bartola Longo (autora nowenny pompejańskiej), idealnie wpisuje się w przygotowania na różańcowy październik.

Dołączamy tutaj.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!