Maria: w sprawie pracy

Pragnę złożyć świadectwo i podziękować Matce Najświętszej za wysłuchanie mojej modlitwy.To juz trzecia moja Nowenna i za każdym razem proszę o pracę dla mojego męża. Zawsze ją otrzymuje. Dziękuję z całego serca!
Read More

Elżbieta: Dziękuję ci Królowo za to że jesteś!

Pragne podziekowac Mateczce za laske odmawiania tej cudownej modlitwy . Zaczelam ja odmawiac w styczniu. Intencja byla o powrot do zdrowia, czekala mnie operacja kregoslupa w lutym, prosilam o udana operacje i bym dlugo nie musiala czekac, bo juz niedawalam rady z tym bolem.I zadzwonili powiadamiajac mnie ze operacja odbedzie...
Read More

Anna: Cały czas modliłam się, ale nic nie przynosiło pomocy

Składam to świadectwo, ponieważ taka jest obietnica i w ten sposób dziękuję Matce Bożej z Pompei ale i chcialabym się podzielić z kobietami, które są w podobnej sytuacji, można by rzec bez wyjścia, bo wszystko zawodzi, warto rozważyć inną drogę, może to jest nasza droga i przeznaczenie.
Read More

Damian: Wstępuję na postulat w III Zakonie Franciszkańskim

Jestem Damian i to jest chyba trzecie moje świadectwo, które tutaj złożę. Moją nowennę rozpocząłem 7.10.br. Koniec nowenny będę miał za 6 dni. Prosiłem Matkę Bożą o Czystość ciała, duszy , serca i życia. Miałem wielki opór aby odmawiać moją trzecią nowennę naprawdę ciężko mi było ale odmawiałem i czasami czułem, że bez sensu odmawiam różaniec ale wiedziałem, że tak będzie działał szatan.
Read More

Wiola: Gdy zobaczyłam to popłakałam się

dmawiam już jak wcześniej wspomniałam 5 Nowennę. Pierwsza była za mnie, druga za brata, trzecia za mamę, czwarta za moją czystość, a teraz o dobrego chłopaka, przyszłego męża. Z tych wszystkich zauważyłam, że tylko te dotyczące mnie się spełniły, oprócz tej którą teraz odmawiam, czyli dwie.
Read More

Weronika: Związek bez przyszłości

Nowennę Pompejańską odmawiam juz po raz 5… Za pierwszym razem spotkałam się z tą Nowenna w internecie, byłam bardzo rozbita i juz od dłuższego czasu szukałam sposobu na poradzenie sobie z różnymi problemami , które krzyczały w moim sumieniu. Modlitwa była jedynym ratunkiem . I oto , któregoś dnia po prostu Nowenna ukazała się przed moimi oczami.. Trochę zwlekałam abym ją zacząć … w końcu to aż cały różaniec ! Kiedy ja dam rade go odmówić przy codziennych obowiązkach ?! . Ale na wszystyko znalazł sie czas. Kiedy w końcu zaczęłam ją odmawiać , dodała mi ona siły , aby wyrwać się z bardzo toksycznego związku , który nigdy i tak nie miałby przyszłości . Próbowałam odchodzić od tego mężczyzny juz kilkakrotnie , ale za każdym razem wracałam .’Nawet wtedy kiedy mnie zdradzał… wybaczyłam i wracałam . Zreszta on sam zdradził siebie … ale to juz inna historia . W kocu któregoś dnia ,powiedziałam dosyć , i to dzięki Mateczce.. ona mnie z tego bagna wyciągnęła …Po pewnym czasie zaczął podobać mi się pewien mężczyzna . Prosiłam Matkę Bożą aby chociaż zwróciła na mnie uwagę , niby tak było ale ja w głębi duszy wiedział , że chyba już nic z tego nie będzie. I wtedy nagle pojawił się ktoś inny. Nie traktowałam tej znajomosci na poważnie … ale okazało się, po pewnym czasie ,że to właściwy mężczyzna , ten z którym chce spędzić resztę mojego życia. Bardzo się kochamy i planujemy wspólna przyszłość 🙂 Maryja Ukochana Nasza Matka, wie co jest najlepsze dla jej dzieci .
Teraz rozpoczęłam kolejną Nowennę… modlę sie i proszę Maryję aby pomogła mi rozwiązać moje problemy finansowe , które przerosły moje możliwości :(. i W głębi duszy wiem, że na pewno mnie z tym samą nie zostawi … Juz teraz chcę podziękować za wszystkie łaski jaki już otrzymałam … i te o które prosiłam i te które otrzymałam bez proszenia . Maryjo ! Matko Miłości ! Matko Ukochana, dziękuje! I z całych sił będę mówiła o Twojej niekończącej się miłości i łasce …

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Weronika: Związek bez przyszłości"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
KAsia
Gość

Miałam niemal identyczną sytuację ! Mozna się z Tobą jakoś skontaktować? 🙂

Magdalena
Gość
Magdalena
u Nowenna pompejańska Previous Post Image ŚWIADECTWA O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ Renata: „Musi Pan mieć znajomości w niebie…” Ponieważ mój mąż żyje tylko i wyłącznie dzięki wstawiennictwu Matki Bożej Pompejańskiej i cudów z jej strony doświadczył w minionym roku trzy razy, czuję się zobowiązana do napisania tego świadectwa. Już na początku roku 2014 wiadomo było, że przeszczepiona przed 19 laty nerka u mojego męża przestaje funkcjonować i perspektywa… Przeczytaj całość Post Image ŚWIADECTWA O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ Teresa: nie potrafię słowami wyrazić radości i mądrości jaką obdarza mnie modlitwa do Matki Bożej Szczęść Boże Chciałabym dać podwójne świadectwo łaski, które otrzymałam za… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?