Izabela: PO PROSTU JEJ ZAUFAJ

Szczęść Boże. Chciałam podzielić się tym, jak Matka Boża działa poprzez Nowennę i jak działa bez względu na czas. Skończyłam odmawiać Nowennę w styczniu. Byłam przekonana, że po odmówionej Nowennie Matka Boska zadziała tu i teraz. Nic takiego się nie stało. Odmawiając Nowennę oddałam Jej mój problem do końca i...
Read More

Anna: Ratunek z niewoli toksycznego związku

Dla Boga nie ma nic niemożliwego! Dziękuję Ci Matko Boża Królowo Różańca Świętego za pomoc z nieba w uratowaniu mojej siostry z niewoli toksycznego związku.
Read More

Monika: Bezsilna!

Kochani odmawiajcie różaniec to najlepsza broń przeciwko wszelkiemu złu.
Read More

Iwona: Matka Boża uratowała nasz dom

Ku modlitwie pompejańskiej skierował mnie ksiądz wikariusz, który wiedział o naszym problemie – utracie całego gospodarstwa wraz z domem. Nie zbankrutowaliśmy z własnej winy, ale z powodu oszustwa innych i przez naszą łatwowierność. Przeczytaj Iwona: Matka Boża uratowała nasz dom
Read More

Paula: zło atakuje , zwłaszcza gdy odmawiam część dziękczynną

Szczęść Boże. Jakiś czas temu skończyłam swoją pierwszą w życiu nowennę. Nie bardzo wiem jak w kilku zdaniach streścić to wszystko co się wydarzyło więc będzie to świadectwo trochę dłuższe niż inne.
Read More

Urszula: Modlitwa o zdrowie nienarodzonego dziecka

Od kilku miesięcy jestem mamą wspaniałego, zdrowego synka, którego zgodnie z przepisami mogłoby nie być.
W trakcie ciąży miałam wykonane badania prenatalne. Ich wynik był fatalny: bardzo wysokie prawdopodobieństwo zespołu Downa u mojego maluszka (1:17). To, co się czuje otrzymując taki wynik zrozumie tylko rodzic, który sam przez to przeszedł. Nagle zaczynasz rozumieć, jakim sloganem jest powtarzanie, że nie jest ważna płeć dziecka, tylko to, aby było zdrowe. Dopiero w obliczu wielkiej i nieuleczalnej choroby naprawdę nic innego nie jest ważne, tylko zdrowie dziecka.
Po otrzymaniu wyników badań, szukając pocieszenia i oparcia w modlitwie trafiłam na tę stronę. Nigdy wcześniej nie odmawialam Nowenny. Postanowiłam zacząć się Nią modlić.
Nowenna ma naprawdę wielką moc. Jeszcze w trakcie części dziekczynnej dowiedzialam się po amniopunkcji , że noszę pod sercem zdrowego chłopca.
Wiem, że jego zdrowie jest darowane mu przez Boga.
Piszę to, bo może komuś będącemu w podobnej sytuacji, moje świadectwo
da nadzieję i tak jak ja zaufa Bogu i Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Urszula: Modlitwa o zdrowie nienarodzonego dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość
Urszula bardzo się cieszę Twoim szczęściem. Jestem pewna, że zdrowie Twojego synka to dar od Boga. Także jestem w ciąży, u mnie niestety amniopunkcja nie wyszła prawidłowo (choć to inna wada), a do tego pojawiły się inne bardzo poważne wady. Mimo to modlę się dalej i czekam na moją córeczkę z wielką nadzieją na cud. Jedna kwestia jest ważna – to nieprawda, że Twojego synka zgodnie z przepisami mogłoby nie być – przerwanie ciąży (jakkolwiek jest to straszne) możliwe jest dopiero po wykonaniu amniopunkcji więc jeśli otrzymałaś prawidłowy wynik to nikt Cię przed decyzją o przerwaniu ciąży nie postawił. To… Czytaj więcej »
Jadwiga
Gość
Jadwiga

Urszula u nas sytuacja była podobna. Wynik badań prenatalnych wykazał prawdopodobieństwo ZD 1:78. Nie poddalam się amniopunkcji. Tak więc do dnia porodu nie wiedziałam czy zdrowe dziecko urodzę. Znam ten lęk, niepewność. Doskonale wiem co czułaś. Też odmawiałam NP w intencji zdrowego dziecka. Matka Boska mnie wysluchala. Karolinka urodziła się zdrowa jak rydz a doświadczenia te przybliżyły mnie do Boga.
Aniu wierzę w to że i u Ciebie wszystko będzie dobrze. Zawsze trzeba mieć nadzieję, pozdrawiam gorąco.

Agata
Gość
U mojego dziecka prawdopodobieństwo zespołu Downa wynosiło 1:2 … Pozostałych zespołów wad wrodzonych 1:37 i 1:42 Wada serca -zastawki trójdzielnej a po amniopunkcji otrzymaliśmy wynik, ze nie można wykluczyć w 100% mozaikowatości. Ponieważ byłam daleko od Boga w depresji i nerwicy lękowej jeszcze sprzed ciąży, myśli delikatnie mówiąc nachodziły mnie różne. Wiara to była ostatnia rzecz jaka mi jeszcze została w chwili, gdy nikt nie może ci pomóc -bo i jak ?!?- uchwyciłam się jej jak tonący ostatniej deski ratunku, bo myśl o tym co ma nadejść była ponad moje siły. W tym czasie oboje z mężem przeżyliśmy nawrócenie, ktoś… Czytaj więcej »
Ania
Gość

Agata to cudowne świadectwo! Życzę Wam dalszej wytrwałości w modlitwie i Bożego błogosławieństwa, zwłaszcza dla córeczki 🙂
Głęboko wierzę, że i mnie za dwa miesiące będzie dane napisać takie świadectwo i nawet chyba nie umiem sobie wyobrazić jak wielkie musi być to szczęście.

Agata
Gość

Pani Urszulo dziękuję za to świadectwo. Jestem w podobnej sytuacji. Moje dziecko ma wyliczone prawdopodobieństwo zd 1:44. Nie wykonałam amniopunkcji. Cała ciąże modlę się o zdrowie dla naszej córeczki i wierzę, że dzięki łaskom płynącym od Królowej Różańca Świętego moje dziecko będzie zdrowe. Lekarze do tej pory w usg nie znaleźli wad fizycznych. A ja za trzy tygodnie będę mogła trzymać w ramionach córeczkę. Niestety odchodzę od zmysłów z powodu strachu przed wada genetyczna ale wierzę do końca że Maryja obdarzy nas zdrowym dzieciątkiem. Pani świadectwo dodało mi otuchy

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.