Irena: Spokojnie przeżyte święta

Witam Szczęść Boże. Składając to krotkie świadectwo chciałam podzęikować Matce Najświętszej za opiekę .W grudniu 2017 r w czasie badania jelit usłyszałam "jest naciek dość zaawansowany''.był grudzień zbliżały się święta .Załamałam się nie jadłam płakałam i zaczęła się wędrówka po lekarzach diagnostyka, badania.Nie interesowały mnie zbliżające się święta ,nic mnie nie cieszyło.
Read More

Aneta: Nowenna uspokaja, podnosi na duchu, „uzależnia”

O Nowennie dowiedziałam się przypadkowo i postanowiłam ją odmówić, albowiem od dekady mieszkamy z mężem osobno. Mąż ze względu na bardzo rzadki zawód dostał pracę z dala od domu, w dużym mieście.
Read More

Joanna: Całkowite zaufanie i oddanie Matce Najświętszej.

Jedną z łask jaką otrzymałam jest to że nie mam już lęków, swego czasu (po śmierci mojej mamy) leczyłam się na nerwicę/depresję
Read More

Arneta: Cudowna moc Nowenny Pompejańskiej

Dowiedziałam sie o tej modlitwie w ubiegłym roku dzieki mamie. Początkowo myślałam że niemożliwie wytrwaó 54 dni odmawiając 3-4 cześci rożanca, jednak odważyłam sie przynajmniej aby sprobowaó. W trakcie odmawiania przekonałam sie, że to nie jest takie trudne i czasu zawsze sie znajdzie, wszakże spedzamy obok komputera, telewizora i na...
Read More

Joanna: Wiem, że będę wysłuchana do końca.

Odmawiam już trzecią Nowennę w tej samej intencji. Proszę Matkę Bożą o pomoc w otrzymaniu lepszej pracy. Atmosfera w dotychczasowej jest trudna do wytrzymania, natomiast wynagrodzenie zapewnia godne życie. Każda inna praca wiązałaby się ze zmianą mojego miejsca zamieszkania z całą rodziną. Dlatego prosząc Maryję o pomoc nie do końca...
Read More

Sylwia: Jasność umysłu

Moją pierwszą nowenne zaczęłam odmawiać w czerwcu ubiegłego roku i była w intencji mojego męża. Od jakiegoś czasu źle sie między nami układało. Były nerwy, alkohol kłótnie, nieporozumienia. O nowennie opowiedziała mi koleżanka z pracy. Moja pierwsza reakcja była chyba taka sama jak wszystkich o jak długo i to 3 różańce dziennie. Gdy zaczełam przybierać się do nowenny coś mi mówiło że to za dużo, że za długo i po co zaczynać coś czego nie skończę. A jednak zaczełam, skończyłam odmówiłam już dwie i myślę o następnej.
Pierwszą nowennę odmówiłam za mojego męża. Nad intencją długo myślałam i w pewnym momencie pojawiła sie myśl żeby pomodlić się o jasność jego umysłu, żeby dostrzegł to co ma. Kiedy odmawiałam nowenne w jego intencji zaczęły sie dziać dziwne rzeczy. Mój mąż zrobił się agresywny z oczu mu dziwnie patrzyło i coś mi mówiło że przejży na oczy i mnie zostawi. Nie poddałam się i odmawiałam dalej. Z czasem moj mąż sie uspokoił o tym że odmawiam za niego nowenne dowiedział się kiedy byłam w połowie. Zaczął sie zmieniać ale 3 dni przed zakończeniem nowenny zły sie o niego upomniał. Zachowywał się jakby go coś opętało z błachego powodu zrobił awanturę, doszło do rękoczynów, było źle. Powiedziałam mu że modle się za niego w intencji jasności umysłu i że w tej właśnie chwili z tym ciosem otrzymałam odpowiedź. Chciałam odejść, złożyć papiery o rozwód to była pierwsza moja myśl. Ale po chwili zastanowienia pomyślałam że mimo wszystko dokończę nowennę i to była najlepsza decyzja jaką podjełam. Podczas odmawiania nowenny pompejańskiej spłynął na mnie spokój. Po kilku miesiącach od tego zajścia zauważyłam niesamowitą zmianę w moim mężu. Stał sie spokojniejszy, czuły, delikatniejszy, pomaga mi w obowiązkach domowych i w końcu zaczął doceniać to co ma i zaczął dążyć do tego żeby coś pozytywnego osiągnąć w swoim życiu. Wiem że to wszystko co sie wydarzyło i co dzieje się teraz to są pozytywne skutki nowenny. Jestem za nie wdzięczna i mam nadzieję że z nowenną spotkam się jeszcze nie raz.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Sylwia: Jasność umysłu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Piekne swiadectwo

anonim
Gość
anonim

Niech Wam Bóg błogosławi!!!

Obrazki z nowenną pompejańską?