Anonim: Odnowienie przyjaźni

Szczęść Boże, chcę złożyć świadectwo ze Maryja zawsze wysłuchuje i jeśli prośba jest zgodna z wolą Bożą to spełni się w odpowiednim czasie. Od odmówienia nowenny upłynęło 5 miesięcy i dane mi było odnowić kontakt a nawet spotkać z osobą która jest dla mnie ważna po wielu latach. Trzeba być wytrwałym w modlitwie i zaufać Bogu by działał w naszym życiu.
Read More

Elżbieta: Moje Świadectwo

Od jutra rozpoczynam Nowennę w intencji Eli, żony bratanka mojego Męża, o uzdrowienie ciała i duszy. Ela jest bardzo chora. Powierzam ją Matko Najświętsza Twojej opiece i wstawiennictwu. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.
Read More

Sylwia: prosba o uwolnienie od zla

Dzisiaj postanowilam ze rozpoczne wreszcie ta nowenne w intencji uwolnienie od wszelkiego zla duszy i serca mnie i pewnego chlopaka ateiste
Read More

Barbara: nie umiem już bez niej żyć!

Nowennę odmawiałam 3 razy oprócz spokoju jaki otrzymywałam podczas modlitwy wszystkie moje prośby zostały wysłuchanePrzeczytaj Barbara: nie umiem już bez niej żyć!
Read More

Paweł: Maryja pomogła znaleźć mi pracę

Po pielgrzymce do jednego z europejskich sanktuariów maryjnych, postanowiłem zacząć odmawiać nowennę pompejańską.
Read More

Renata: Łaska prawdziwej miłości

Witam serdecznie 🙂 Tytułem wstępu mogę jedynie zachęcić wszystkich wierzących i niedowiarkòw, że TA MODLITWA JEST NAPRAWDĘ SILNA I SKUTECZNA! Na ogół staram się być osobą wierzącą, aczkolwiek jak każdego wierzącego dopadają mnie momenty zwątpienia, braku nadzieji Itp. Jestem młodą osobą, wiek 29 lat, zawsze marzyłam o prawdziwej miłości, żeby w końcu spotkać tego jedynego, pisanego mi mężczyznę, lecz nigdy nie udawało mi się w związkach 🙁 Napotykałam często na swej drodze facetów, którzy albo mnie zdradzali, albo kłamali jedynym słowem zawsze było coś nie tak… Po jednym z moich ‚ kolejnych’ nieudanych związków, wszystko się w moim życiu posypało… w sferze prywatnej jak i zawodowej, co doprowadziło mnie do poważnej depresji 🙁 O nowennie dowiedziałam się z Internetu, odmówiłam ją raz w intencji swojej o miłość i dobrego, wiernego mężczyznę oraz drugi raz odmòwiona została przeze mnie nowenna w intencji bliskiej mi osoby 🙂 W trakcie modlitwy momentami było ciężko: zmęczenie, trudy dnia codziennego, rwanie się różańca (dwukrotne!) nie zniechęcały mnie, gdyż cel był dla mnie priorytetowy! Podczas modlitwy odczuwałam błogi spokój, czułam wsparcie i opiekę Matki Bożej 😉 Trochę czasu upłynęło, może rok, może półtora roku i dziś mogę jednoznacznie stwierdzić, iż Maryja w pełni wysłuchała mojej prośby!!! Poznałam wspaniałego mężczyznę, który jest dobry i wierny ❤ Wierzę, że to zasługa Matki Boskiej Pompejańskiej. Uwierzcie w cuda, bo one na prawdę istnieją! Potrzeba tylko wytrwałości i głębokiej wiary w to, że się uda, a Pan Bòg znajdzie drogę, do spełnienia naszych próśb w najmniej oczekiwanym momencie! Spłynęło na mnie wiele, wiele łask Bożych i czuję się w obowiązku dać świadectwo tutaj innym 😉 Pozdrawiam, warto spróbować, gdy już nic innego nie pomaga!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Renata: Łaska prawdziwej miłości"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
też Ania
Gość
też Ania

Dzięki za Twoje dające nadzieję świadectwo. Wszystkiego dobrego 🙂 Czy można spytać gdzie się poznaliście?

Renata
Gość
Renata

Aniu poznaliśmy się ‚ przypadkiem’ jeśli można to tak nazwać w klubie, na dyskotece 😉

Kamila
Gość
Kamila

Piękne świadectwo . Renatko czy uważasz , ze mimo naszej wolnej woli Bóg ma dla nas ta odpowiednią osobę i w odpowiednim czasie da nam ją rozpoznac ? 🙂

Renata
Gość
Renata

Nie wiem, cieżko jest mi odp na to pytanie…ja modliłam się właśnie w tej intencji wcześniej zwykłymi modlitwami i jakoś nikt odpowiedni się na mojej drodze nie pojawił…dopiero po odmówieniu nowenny pompejańskiej, coś drgnęło, więc nie na darmo nazywają ją nowenną nie do odparcia 😉 jednak nie stało się to od razu, dopiero po jakimś czasie, po roku lub dłużej, ja zawierzyłam Bogu i się nie zawiodłam 🙂

też Ania
Gość
też Ania

Dzięki Renata, Twoje świadectwo i komentarz dają nadzieję osobom takim jak ja. Pozdrawiam

Dominika
Gość
Dominika

Czytając to świadectwo wierzę że dzięki odnawianie tej modlitwy również znajdę prawdziwa miłość 🙂

Renata
Gość
Renata

Dominiko będę trzymać i za Ciebie kciuki 😉 Nie poddawaj się w modlitwie, ale też bądź otwarta na ludzi, wychodź często, miło spędzaj czas w towarzystwie znajomych, koleżanek, a po jakimś czasie na pewno i na Twojej drodze pojawi się „ta osoba”, o którą się modlisz 😉 Nie spodziewaj się jednak efektu ‚od zaraz’, Pan Bóg wybierze odpowiedni moment 😉 czasem w trakcie odmawiania nowenny, a czasem nawet po upływie jakiegoś czasu po zakończeniu całej nowenny 😉 nie ustawaj w modlitwie :))

Krystyna
Gość
Krystyna

Niech wam Bóg błogosławi.

Renata
Gość
Renata

:*;))

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.