Monika: mieliśmy z mężem duże problemy z pracą

jest mi lżej, łatwiej, oboje z mężem znaleźliśmy pracę, powoli pokonujemy długi stajemy na nogi, obecnie przygotowuję się do odmawiania kolejny raz tej cudownej Modlitwy, tym razem za córkę i wiem że Mateńka mnie wysłucha.
Read More

Mariusz: świadectwo różańcowe

Nowennę zacząłem odmawiać w trudnej sytuacji życiowej. Utrata pracy, zaufania do ludzi.Różaniec pomógł mi uporać się z tymi trudnościami.Zbliżył mnie do Boga do Jezusa. Nie od razu ale stopniowo, powoli. Zrozumiałem, że nie tylko trzeba prosić ale coś dać od siebie Bogu. Przede wszystkim spowiedź, nie bójmy się spowiadać Jezus...
Read More

Xyz: Jestem bardzo wdzięczna

Matko Boża Pompejańska chciałabym tu i teraz podziękować ci za otrzymane łaski którymi obdarzasz mnie i całą moją rodzinę.Jestem ci bardzo wdzięczna za to co od ciebie otrzymałam modląc się już kolejny rok tą najpiękniejszą modlitwą bez której nie wyobrażam sobie dnia.Przynosi mi osobiście taki spokój i ukojenie kiedy biorę różaniec do ręki
Read More

Marta: ciąża – lokalizacja łożyska

Witam, to już moja 10 nowenna. Kiedy na wizycie u ginekologa na tzw. badaniu połówkowym okazało się cytat z badania: lokalizacja łożyska- ściana przednia, łożysko brzeżnie przodujące z cechami wrastania w dolny odcinek trzonu macicy. Lekarz poinformował mnie, że to poważna sprawa, nie mogę praktycznie nic robić , najlepiej położyć się i leżeć (a w domu mam już troje pociech) i jeżeli donoszę ciążę to najprawdopodobniej zakończy się porodem przez cesarskie cięcie z wycięciem macicy.
Read More

Świadectwo Moniki

Szczęść Boże. Chciałam się podzielić świadectwem, łaską, którą otrzymałam za pośrednictwem nowenny pompejańskiej. Przez kilka lat poszukiwałam u różnych specjalistów przyczyny , dlaczego mój syn tak źle, niewyraźnie mówi. Stale pod opieką neurologopedów, były robione badania w szpitalu, 4 razy badanie słuchu, odprawiane Msze Św., modlitwy i nic, nawet momentami...
Read More

Prośba o Twoją modlitwę

Moi drodzy, 23 marca 2018 r. w żeńskim Zakładzie Karnym w Grudziądzu o godz. 14 odbędzie się poświęcenie kaplicy pw. Matki Bożej Pompejańskiej. Stąd płynie gorący apel!

Jednak z kobiet w tym więzieniu namalowała obraz Matki Bożej Pompejańskiej (na zdjęciu), który ozdobi tę kaplicę. Zobaczcie, jak na nim Maryja z Dzieciątkiem pięknie się uśmiechają 🙂 Ale to nie jedyny pompejański akcent w nowej kaplicy, którą poświęci ks. bp Wiesław Śmigiel.

Prosimy o modlitwę za osadzone w więzieniu kobiety (ponad 600 dusz!). To największe żeńskie więzienie w Polsce… Oby Madonna Pompejańska była dla nich inspiracją i Lekarką dusz. Już teraz wiele z nich modli się nowenną pompejańską!

Prosimy o modlitwę za ks. Kapelana – Wojciecha Pyrzewskiego – o wytrwałość i inspiracje w pracy.

Prosimy o  modlitwę za Darczyńców (to wielu z WAS!), którzy na wdowigrosz.pl ufundowali ornat z motywem Matki Bożej Pompejańskiej, przywieziony przez nas specjalnie z Pompejów, który jutro zostanie jako nasze wspólne wotum przekazane do powstającej kaplicy.

Prosimy o modlitwę za ks. abp. Tommasa Caputo z Pompejów, który napisał piękny list i przesyła swoje błogosławieństwo, oraz za ks. bp. Wiesława Śmigla.

Prosimy o modlitwę za rozwój działań Fundacji Królowej Różańca Świętego, bo mimo niewielkich możliwości bierzemy na barki rzeczy, które czasem ciężko udźwignąć.

I w końcu, jeśli możesz, jeśli masz dobrą wolę, odmów koronkę do Bożego Miłosierdzia o błogosławione owoce nowej kaplicy. Niech stanie się centrum duchowych łask nie tylko w więzieniu, ale w całym Grudziądzu.

…a jeśli Ty jesteś z Grudziądza – przybądź na godz. 16 na drogę krzyżową ulicami miasta. Może uda się spotkać? 🙂

Więcej informacji już wkrótce, a relacja w „Królowej Różańca Świętego”. Może uda mi się wieczorem umieścić tu nieco zdjęć.

Bóg zapłać za Twoje wsparcie duchowe!

I nie zapomnij:

„Szerzeniu nowenny pompejańskiej muszą towarzyszyć dzieła miłosierdzia” –  tak powiedział nam o. Kałdon, który przypomniał nowennę Polsce. Jeśli nowenna pompejańska jest dla ciebie tylko „usługą”, to nie masz w tym żadnych zasług. 

Wyjście do więźniów wpisuje się w charyzmat pompejański. Czy wiesz, że w Pompejach od ponad wieku jest dom dla dzieci więźniów, który wychował już tysiące dzieci? Czy wiesz, że bł. Bartolo Longo, autor nowenny pompejańskiej, założył ten dom, a jego pierwszy wychowanek został księdzem i odprawił swoją prymicyjną Mszę w sanktuarium w Pompejach?

Dlatego działaj! Rozdawaj darmowe obrazki ale też wspomóż duszpasterstwo więźniów (najlepiej swoją obecnością, dobrym słowem). A jeśli nie więźniowie: nakarm głodnego, napój spragnionego, odwiedź chorego, ubierz bezdomnego. Wielki Post już dobiega końca, czas stawiać „niewygodne” pytania: „Jak przeżywasz ten czas? Jak to jest z Twoją jałmużną?”.

Skąd wziąć obrazki do rozdawania? – Stąd: przejdź, zobacz, zamów bezpłatny pakiet.

Jak wesprzeć duszpasterstwo więźniów? – Na tysiące sposobów. Nasza Fundacja ma w tym swoje małe poletko. W najbliższym czasie chcemy wydrukować 10.000 modlitewników dla więźniów. Zobacz tutaj. Chcesz/możesz? – Wesprzyj!

Marek Woś,
Fundacja Królowej Różańca Świętego

Bartolo Longo ze swoimi ukochanymi wychowankami – dziećmi więźniów:

Więcej zdjęć tutaj.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Prośba o Twoją modlitwę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Dołączę w modlitwie.Szczęść Boże!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.