Alina: A wszystko to zawdzięczamy Nowennie Pompejańskiej

Moją pierwszą nowenną otoczyłam syna, który miał problem ze studiami, potem z pracą, z odnalezieniem sensu i celu życia.Już w trakcie odmawiania nowenny zauważyłam jak powoli jego problemy się rozwiązują, jak Matka Boża kieruje jego życiem. W chwili obecnej syn wrócił na studia, na które sobie sam zarobił i odnalazł...
Read More

Justyna: Tylko modlitwa pompejańska

Szczęść Boże! Witam wszystkich , chiałabym i ja również podzielić się swoimi łaskami które odebrałam od naszej kochanej Matki. O modlitwie dowiedziałam sie od kuzynki rok temu w marcu, chciałam od razu ja odmawiac choc bardzo sie bałam ze nie podołam,jednak mialam trudny okres w swoim życu. Zmarł dziadek który mieszkał ze mna i tak mijały miesiace a ja nie mogłam się zmobilizowac.
Read More

Grażyna: Zdrowie Mamy

Szczęść Boże. Swoją nowennę zaczęłam odmawiać pod koniec sierpnia tego roku w intencji zdrowia mojej mamy. Problem rozpoczął się dość niewinnie. Szum w uchu, uczucie zatkania, jednak żaden lekarz nie potrafił wskazać przyczyny, ani Mamie pomóc. Widząc pogarszajacy się stan zaczęłam modlitwę.
Read More

Inna: Takiego wyniku nawet sobie nie wyobrażałam

Pierwszy raz odmówiłam Nowenne do Matki Bożej w intencji zdanego egzaminu. Egzamin był bardzo trudny specjalizacja lekarska, test trudny. Chciałam tylko zdać 3 miesiące ciężkiej nauki codziennie. Dzięki Matce Bożej i nowennie do Niej oraz dzięki modlitwie wielu ludzi zdałam test i dostałam 4,5. Takiego wyniku nawet sobie nie wyobrażałam. Jeszcze czeka mnie część ustna, ale wieżę że Maryja jest ze mną. Dziękuję Matce Bożej za wszystko za każdy dzień nauki i wsparcie i za tak dobry wynik.
Read More

Ona: Zdrowe jelita

Dziękuję Najświętszej Pani za znaczące poprawienie mojej sytuacji zdrowotnej. Przeszłam z Nią drogę od ataków bólu i paniki związanych z jelitami, aż do teraz, kiedy jest już prawie normalnie. Dziękuję, że jem, że mogę swobodnie wychodzić z domu, że jestem spokojniejsza, że życie wróciło na swoje normalne tory. Mam nadzieję, że kiedyś przypadłość cofnie się całkowicie. I że będę potrafiła być bardziej ufna i wdzięczna. Pomódlcie się za mnie, jeśli chcecie 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ona: Zdrowe jelita"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Gluten i laktoza,koniecznie zerowe ilosci w diecie!I wprowadzenie probiotyków,regulujących florę bakteryjną,wspomoże gospodarkę organizmu.

Co raz więcej osób,zmaga się z problemem jelit,zawdzięczamy to truciem nas przez koncerny produkcyjne,bo tak jest taniej,życie ludzi zupełnie się nie liczy.
Zdrowia i opieki Matki Bożej!

Ania
Gość

Mialam podobny problem, choc na pewno o mniejszym nasileniu. Pomoglo odstawienie cukru, ktory wyjalawia organizm z witamin i dodatkowo zmienia na niekorzystna flore bakteryjna przewodu pokarmowego

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.