Maja: Wróciłam do normalnego funkcjonowania i pełnego zdrowia

Chciałabym powitać wszystkich bardzo serdecznie, mam na imię Maja mam 30 lat, moja historia Wyglądała następująco,Byłam osobą która wychowała się w rodzinie katolickiej przez bardzo długi okres czasu chodziłam do kościoła z czasem jednak przestałam chodzić do kościoła przestałam się modlić stało się to na skutek dorastania i odejścia od wzorców rodzinnych. Pochodzę z bardzo kochającej się szanującej rodziny w której nigdy nie było problem mu z alkoholem agresją przemocą był to idealny szczęśliwy dom wspaniałe dzieciństwo i to w jakiś sposób uśpiło moją wiarę.
Read More

Stenia: OTRZYMANE ŁASKI

Chciałam złożyć świadectwo o otrzymanych Łaskach za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej. Nowennę odmawiam już kolejny raz, gdy skończę modlić się w jednej intencji, zaczynam następną.
Read More

Monika: Odnalezienie prawdziwego szczęścia

W sytuacji kryzysowej, w której mój mąż wyprowadził się ode mnie i naszej 4 miesięcznej córeczki zaczęłam szukać pomocy. Nie radziłam sobie w życiu. Czułam ogromną gorycz w sercu, poczucie że moje życie jest i będzie beznadziejne bo stałam się samotna, a moja kochana córka będzie miała rozbita rodzinę. Mąż swoim postępowaniem od samego ślubu pokazywał mi, że dla niego najważniejsze jest gospodarstwo rolne jego brata i jego rodziców. Interesował się tylko ta gospodarka, a nie naszym małżeństwem i nasza córeczka.
Read More

Anna: Nie potrafię opisać szczęścia

Chciałabym zaświadczyć o ogro­mnych łaskach, jakie po raz kolejny doznałam za przyczyną Najświętszej Panienki Różańcowej z Pompejów. Nowennę pompejańską odmawiałam trzy razy; za każdym razem intencja, którą kierowałam do Maryi została wysłuchana. Podobnie było i tym razem.Przeczytaj Anna: Nie potrafię opisać szczęścia
Read More

Mariposa: Uratowane małżeństwo

W roku 2016 odmawiałam nieprzerwanie nowennę pompejańską od marca do początku listopada w intencjach związanych z moim małżeństwem. Już 2 dni po rozpoczęciu modlitwy, tj. 12 marca odkryłam, że mój mąż ma romans ze swoją współpracownicą. Byłam wtedy w 7- mym miesiącu ciąży, odkrycie to ogromnie mną wstrząsnęło.
Read More

Ona: Sama nie dałabym rady

Nowenna pomaga mi przejść przez koszmar chorób, w które niewielu wierzy – depresji i nerwicy. Zaręczam, one są prawdziwe. Nikt, kto tego nie przeżył, nie ma o tym nawet pojęcia. Mam poczucie, jakby Maryja „ciągnęła” mnie, pomagając przejść przez każdy dzień – tak wygląda to z perspektywy czasu. To przedziwne uczucie – jakby to Ona była moim silnikiem. Sama nie dałabym rady wrócić do pracy i na uczelnię. Dziękuję, Pani!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ona: Sama nie dałabym rady"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Witam.Dokładnie przechodzę przez to samo więc Cię rozumiem.Odmawiam już drugą Nowennę w intencji mojego zdrowia i wiem,że Dzięki Matce Przenajświętszej,która jest obok jakoś sobie z tym radzę chociaż czasami jest cięzko.Pozdrawiam Cię i życzę dużo sił 🙂

Kasia
Gość

Witaj,
Przechodzilam przez to samo i nie mialam juz sily ale trafilam na NP wiec postanowilam sprobowac. Wiedzialam ze sama nie dam rady. Wyszlam z tego dzieki Matce i potrzebuje sie tym dzielic z kazdym. Wiem ze bez niej nie bylabym w stanie z tego wyjsc. Trzymaj sie i wierz bo NP czyni cuda:)
Pozdrawiam

Ufająca
Gość
Ufająca

Witaj – też poznałam to na własnej skórze….. oprócz lekarzy to raczej nikt kto nerwicy nie doświadczył tego nie zrozumie. Też myślę o rozpoczęciu NP w swojej intencji. Z Bogiem i Maryją pokonamy to uciążliwe choróbsko 🙂

też Ania
Gość
też Ania

Ona, moja mama ma nerwicę lękową więc Cię rozumiem. Mamie pomogła psychoterapia i farmakoterapia. Rozumiem jednak, ze u każdego przebieg może być inny. Pozdrawiam Cię i ściskam.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?