Olga: Wszystko zmierzało do rozwodu

Moje dzieci przeżywały problemy małżeńskie. Wszystko zmierzało do rozwodu.Błagam Matkę o pogodzenie się i wybaczenie dla nich.Po odmowieniu Nowenny Pompejańskiej wszystko się zmieniło.Dziękuję kochana Matko.

Pat: pomoc w egzaminach

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Zobowiązałam się do szerzenia kultu Matki Bożej oraz złożenia świadectwa uzyskanych łask za pośrednictwem tej Nowenny. Duch Święty natchnął mnie bym złożyła świadectwo, mimo że od odmówienia nowenny minęło wiele miesięcy. Byłam w bardzo przykrej sytuacji gdy sięgnęłam po Różaniec. Czekał mnie bardzo trudny egzamin,...
Przeczytaj

Lidia: Wyproszone uwolnienie z więzów zła.

Tę Nowennę rozpoczynałam trzy razy w intencji osoby z mojej rodziny ,Dwukrotnie przerwałam ,zły nie dał mi skończyć.
Przeczytaj

Radovan: Niebezpieczna fabryka

Laudetur Jesus Christus, I am from Slovakia therefore I am writing english. I have a testimony for you . In summer 2016 we got to know that in our town there was a factory which shold have burn plastic and other waste for producing electricity and it seemed that it will have a big impact for our air.
Przeczytaj

Bunia: Przejście przez tę nowennę to była dla mnie prawdziwa katorga

Osiągnęłam sukces, który wiąże się z katastrofą dla mojego portfela. Spełniłam marzenie o własnej firmie, ale póki co nie mam funduszy na dalszy jej rozwój. Nie wiem jak to wszystko się potoczy, ale mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej i Matka Boża będzie mnie wspierać.
Przeczytaj

Dag: Stała praca i nowe życie

Pragnę z całego serca podziekowac Najświetszej Panience za otrzymane łaski. Moje zycie bylo bardzo skomplikowane głòwine z powodu toksycznego małżeństwa w ktorym tkwilam od wielu lat. Bylam kurą domowa bez pracy na utrzymaniu nie do końca zrównowazonego psychicznie męża ktòry z tygodnia na tydzień traktował mnie coraz grzej.
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Elżbieta TEwaiwona Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
iwona
Gość
iwona

pieknie bardzo sie ciesze

Ewa
Gość
Ewa

Chwała Panu!

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Chwała Panu . Chciałabym żeby mój mąż też wrócił i moje małżeństwo zostało uratowane.