Olga: Słowa nie oddadzą tego co czuję

11 września 2017 n usg stwierdzono u mnie 5 guzów w okolicy brzucha. Następnego dnia rozpoczęłam modlić się Nowenną o której przypadkowo przeczytałam dużo wcześniej w internecie. W ostatni dzień części błagalnej miałam tomograf na którym nic nie wyszło, zdziwiony lekarz wysłał mnie na rezonans. Tym razem znowu wszystko było ok. Po otrzymaniu wyników doktor postanowił skierować mnie jeszcze na kolonoskopie, na której nic nie stwierdzono. Chcialam podzielić się tym co mnie spotkało ponieważ wiele osób twierdzi że to usg się mylił i od początku wszystko było ok. Ja wiem ze to Matka Boża mi pomogła, jestem bardzo wdzięczna za okazanie mil łaski. Slowa nie odddzą tego co czuje. Dziękuję Ci Pełna Łaski.

Joanna: Praca magisterska i jej obrona

Witam, Tym świadectwem chciałabym podziękować Matce Bożej za pomoc okazaną mi, kiedy bardzo tego potrzebowałam. Moja intencja została wysłuchana. Matka Boża pomogła mi napisać pracę magisterską a także ją obronić. Bardzo dziękuję Matce Najświętszej za to, że wyprosiła mi pomoc. Przeczytaj Joanna: Praca magisterska i jej obrona
Przeczytaj

Magdalena: Całkowite uwolnienie

Swoje świadectwo piszę tu drugi raz. Pierwsze zostało zamieszczone dwa lata temu. Pisałam wówczas o tym, że nie zostałam co prawda uwolniona z grzechu nieczystości, który mnie zniewalał, ale wiele łask Matka Boża wylała na mnie podczas tych 54 dni. Teraz wiem, że Najświętsza Dziewica działa na rożne sposoby. Uwolnienie przychodziło stopniowo.
Przeczytaj

Adrianna: Matka Najświętsza obdarowała łaskami moją rodzinę

W grudniu brat i bratowa powiedzieli, ze znów spodziewają się dziecka. Tym razem ciąża przebiega bez powikłań i najprawdopodobniej będą mieć córeczkę. Dziękuję ci Najświętsza Panienko za wysłuchanie modlitwy.
Przeczytaj

Michał: miłość

Witam wszystkich wiernych Królowej Różańca.2 lipca zeszłego roku zacząłem sie spotykać z Karoliną.Znaliśmy sie już wcześniej,bo mieliśmy wspólnych znajomych a poza tym uczęszczaliśmy do tej samej szkoły.Nie docierało to do nas ze mimo wczesniejszej znajomosci coś w nas zakwitło.Pierwsze miesiące byly wspaniałe.Wyznałem jej miłość,bardzo sie tego bałem,ale wyznala mi ze...
Przeczytaj

Małgorzata: Maryja jest z nami

Witajcie czciciele Maryi ! Minęło sporo czasu od mojego ostatniego wpisu . Odmawiana nowenna była w intencji poprawy relacji między mną a moim mężem . Od wielu lat jesteśmy z mężem małżeństwem na papierze . Sytuacja między nami zmieniła się po zdradzie męża . Na chwilę obecną jest lepiej.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DorotaPolka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Polka
Gość
Polka

Chwała Panu i Matce Najświętszej!

Dorota
Gość
Dorota

Tak, my wiemy że to Matka Boża uprosiła dla ciebie, lecz są tacy którzy wątpią. Niech będzie Bóg uwielbiony.