Alicja: Uzdrowienie

Nie starczy mi życia ,aby podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wszystkie cuda,które mi uczyniła. Wiosną tego roku stwierdzono u mojej siostry nowotwór złośliwy z naciekami na jelito grube. Tego samego dnia , w którym otrzymała tą straszną wiadomość, ja zaczęłam odmawiać Nowennę pompejańską w jej intencji. Rokowania lekarskie były bardzo...
Read More

Karolina: Moja mama nie ma już raka dróg moczowych

Szczęść Boże Mam na imię Karolina ,mam 18 lat. Gdzieś na przełomie stycznia a marca , doszła do nas wiadomość ,że moja mama ma raka dróg moczowych. Byłam załamana , pamiętam jak poszłam na mszę i całą mszę przepłakałam. Przeczytaj Karolina: Moja mama nie ma już raka dróg moczowych
Read More

Kinga: Podsumowanie moich nowenn

Składam świadectwo dla ukochanej Matki Bożej dopiero po 4, 5 roku non stop odmawiania, a odmówiłam przeszło 30 nowenn. Straciłam rachubę ponieważ odmawiam jedną za drugą i będę odmawiać do końca moich marnych dni- jest uzależniająca, lepiej chyba przeżyć życie z pomocą nieba:)
Read More

Irena: uwolnienie i uzdrowienie z nałogu alkoholu

Dziś moja córka jest wyzwolona z nałogu, jest radosna, odpowiedzialna, niezwykle trudne podejmuje wyzwania w pracy, podwyższa kwalifikacje. Ma cel w życiu.
Read More

Marlena: Z masturbacją zmagam się od wielu lat

Pan wiedział czego trzeba mi najbardziej- wyzwolenia z nałogu. I to mi dał.
Read More

Odświeżamy wiarę: kapłaństwo

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym cyklu audycji Radia Różaniec pod tytułem „Odświeżamy wiarę”. Wielki Post to dobry czas, aby przyjrzeć się swojemu życiu duchowemu z nowej perspektywy.

Tematem kolejnego spotkania jest KAPŁAŃSTWO. Prowadzi: Marek Jaworowski.

Kolejne tematy: już wkrótce na naszej stronie www.pompejanka.pl!

Audycja z Radia Różaniec. Zapraszam do wsparcia tej inicjatywy tutaj.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?