Anna: nieustanna pomoc

Odmawiam Nowennę  Pompejańską po raz trzeci. Każda z nich była w intencji upragnionego dziecka. W trakcie pierwszej zaszłam w ciążę. Później pojawiły się komplikacje,prosiłam o pomoc i otrzymałam łaskę. Trzecią Nowennę rozpoczęłam w związku z kolejnymi trudnościami. Zdiagnozowano dwa duże krwiaki. Badanie usg, po pięciu dniach od diagnozy pokazało, że...
Przeczytaj całość

Jadzia: macierzyństwo

3 lata temu odmówiłam nowennę mówiąc szczerze z wielkim trudem i małą wiarą że ona cokolwiek mi pomoże, chciałam zostać matką. Dziś moja córka ma ponad 2 latka. Wierzę :)
Przeczytaj całość

Arkadiusz: Nasze długo oczekiwane dziecko

Po usunięciu zmiany, było to kilka tygodni po skończeniu nowenny Pompejańskiej, żoną zaszła w trzecią i jak się później okazało udaną i szczęśliwie zakończoną ciąże.
Przeczytaj całość

Anna: urodziłam naszego syna !

Dziękuję za niego Najświętszej Maryi Pannie.
Przeczytaj całość

GLM: Maryja mi pomogła!

Szczęść Boże, jestem tu by dać świadectwo o nowennie pompejańskiej. W październiku ubiegłego roku byłem bez pracy i bez pieniędzy, a mam długi w bankach. Nie wiedziałem jak sobie z tym wszystkim poradzić nadzieja na pracę była żadna, banki naciskały na spłatę terminowych rat, a ja nie miałem z skąd wziąć pieniędzy na to wszystko.
Przeczytaj całość

Od Ciebie zależy, czy powstaną modlitewniki pompejańskie

Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły inicjatywę „8 stron dla Królowej Różańca Świętego”. Właśnie przystępujemy do pracy nad najnowszym wydaniem. A oto nasze kolejne inicjatywy. Wesprzyj, jeśli czujesz tę ideę!

Przed nami realizacja kolejnych pomysłów, poznaj je!

ZBIERAMY NA MODLITEWNIKI DLA WIĘŹNIÓW

Czy wiesz, że osoby osadzone w zakładach karnych często nie znają nawet podstawowych modlitw? Mają problemy nie tylko z wiarą: wielu z nich pochodzi z rozbitych rodzin, boryka się z nałogami, niektórzy żyją w smutnej perspektywie spędzenia w więzieniu całego życia… Jednak w którymś momencie zauważają wołający ich Głos. Głos sumienia, wzywający do nawrócenia, do zmiany życia, do odzyskania nadziei na lepsze jutro. I kiedy chcą odpowiedzieć modlitwą, okazuje się, że nie pamiętają nawet „Ojcze nasz”… We współpracy z ks. Robertem z ZK we Wrocławiu, przygotujemy początkowy nakład 2000 egzemplarzy modlitewnika dla więźniów. A w nim – także modlitwy pompejańskie!

Dołącz tutaj!

MODLITEWNIK POMPEJAŃSKI PO UKRAIŃSKU

Będąc w ubiegłym roku w Pompejach, spotkaliśmy się z abp. Tommasem Caputo – delegatem papieskim dla sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach. Wyraził swoje poparcie dla idei propagowania nowenny pompejańskiej za wschodnią granicą Polski. Udzielił  także swojego błogosławieństwa dla przygotowania modlitewnika dla naszych katolickich współwyznawców na Ukrainie. Wyjdźmy naprzeciw braciom w wierze!

Niestabilność (mówiąc wprost: wojna), niskie płace, wszechobecna korupcja… Nie każdy z nas może rozwiązać problemy wewnętrzne sąsiedniego kraju. Każdego jednak stać na coś zgoła cenniejszego: na przybliżenie im Boga! Oprócz modlitwy, możesz podarować swój „wdowi grosz”, który zostanie przeznaczony na cel ściśle ewangelizacyjny.

Dołącz tutaj!

Razem!

Realizacja tych pomysłów nie jest prosta, ale MOŻLIWA, jeśli zadziałamy wspólnie. Wiele razy RAZEM udało nam się dokonać dużych i małych dzieł – zobacz tutaj. Jesteśmy przekonani, że i teraz się uda – to tylko kwestia czasu. Ile tego czasu potrzeba ? – Zależy od każdego z nas, od Ciebie. I ważne: nie wstydźmy się małych ofiar – tych wdowich groszy.

Korzyści? – Duchowe!

Pamiętajmy o tego rodzaju jałmużnie szczególnie podczas Wielkiego Postu. Jeśli czujesz potrzebę wsparcia ewangelizacji w duchu pompejańskim, to masz doskonałą okazję, aby włączyć się w to dzieło. Serdecznie Cię do tego zapraszam!

Marek Woś
Fundacja Królowej Różańca Świętego

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?