Anna: Niesamowita pomoc

Modliłam się za męża. Nagle to ja zaczęłam otrzymywać mnóstwo łask od Maryi. Mam trudną sytuację w pracy i taka nagła pomoc była niesamowita.
Read More

Maria: Praca i miłość

Treść modlitwy znalazłam "przypadkiem". Ktoś zostawił ksero z Nowenną Pompejańską w ławce kościelnej. Tego dnia byłam zrozpaczona. Wydawało mi się, że wszystkie nieszczęścia tego świata spadły właśnie na mnie. Nie mogłam znaleźć pracy, byłam samotna i zdiagnozowano u mnie ogromnie nieprzyjemne dla 20-latki łysienie. Byłam ogromnie przejęta wszystkim co mnie...
Read More

Natasza: Modlitwa o powrót ukochanego

Witam wszystkich :) Przyszedl czas zeby zlozyc swiadectwo odmowienia kilku nowenn chociaz od ich zakonczenia minelo sporo czasu..
Read More

Wiktoria: Moje relacje z mężem uległy zmianie na lepsze

Moje myślenie zmieniło się ,wiele spraw zeszło na drugi plan,zaczęłam zauważać jakie błędy popełniam,staram się być lepszym człowiekiem,dostałam dużo siły i wiem że na jednej Nowennie nie przestanę.
Read More

Asia: cudowna modlitwa

Wierzę, że Matka Boska wysłuchuje wszystkich naszych próśb.
Read More

Mirka: Po nowotworze nie ma śladu

Chciałam podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za dar wyleczenia mnie z choroby nowotworowej. Gdy dowiedziałam się że mam raka piersi moje życie się zmieniło. O Nowennie kiedyś słyszałam ale nigdy nie odmawiałam. Słyszałam, że działa cuda.Oddałam wszystkie troski i zmartwienia Matce Bożej, zaczęłam modlić się Nowenną. Po ponad pół roku leczenia odebrałam wynik, a po nowotworze nie ma śladu, nawet pojedyńczych komórek. Teraz z perspektywy czasu widzę, że cały czas doznawałam małych ale ciągłych cudów. Począwszy od wszystkich badań, które były dobre, po chemię którą zaniosłam bez powikłań i ludzi których
spotkałam na swojej drodze i lekarzy
specjalistów, którzy są oddani swojej pracy i
rozumieją pacjenta. Dziękuję Mateńko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Mirka: Po nowotworze nie ma śladu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Artur
Gość

Mocne. Ja również odmawiam choć zaqsze uważałem ze modlitwa i różaniec to tylko dla kobiet. Pozdrawiam

Docik
Gość

Wspaniałe świadectwo Mirko. Kto raz odkryje moc Nowenny Pompejańskiej ten będzie do niej powracał nieustannie. Nie zależnie od tego czy zostanie wysłuchany czy nie, ale Maryja ześle niesamowity spokój na każdego. Życzę Ci dużo zdrowia.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?